Multimediální centrum Evolveo MMBX-C4

Evolveo Multimedia Box C4 Multimediální centrum s podporou 8K Užijte si sledování svých oblíbených filmů a seriálů z pohodlí... více informací »
Multimediální centrum Evolveo MMBX-C4
Značka: EVOLVEO
2 989 Kč
Více informací
Evolveo Multimedia Box C4 Multimediální centrum s podporou 8K Užijte si sledování svých oblíbených filmů a seriálů z pohodlí...

Evolveo Multimedia Box C4 Multimediální centrum s podporou 8K Užijte si sledování svých oblíbených filmů a seriálů z pohodlí domova v úžasném rozlišení až 8K Ultra HD s výkonným multimediálním centrem Evolveo Multimedia Box C4. Vedle svého moderního a nadčasového designu s minimálními rozměry zaujme Multimedia Box C4 také podporou HDR, vnitřní pamětí 32 GB nebo operačním systémem Android 9.0 s předinstalovanými aplikacemi Netflix, Kodi nebo YouTube. Bleskově rychlý systém Nejen, že Multimediabox C4 přináší velkou úložnou kapacitu 32 GB pro vaše filmy, fotografie nebo videa, ale zároveň zaujme i dvakrát vyšším výkonem oproti minulé generaci Multimedia Boxu M4. Kvalitní výkon má na starosti čtyřjádrový procesor Cortex A55 s grafickým čipem ARM G31 a rychlou operační pamětí 4 GB RAM, takže máte jistotu dokonale plynulého chodu a rychlého startu aplikací. Netflix, Kodi nebo YouTube Vychutnejte si na svém gauči stejně úchvatný obraz jako v kině. Zařízení zaujme dokonalou kvalitou obrazu v podobě 8K Ultra HD rozlišení při 24 fps nebo 4K Ultra HD při 75 fps. Operační systém Android 9.0 přitom nabízí širokou škálu nejoblíbenějších aplikací včetně Netflixu, YouTube, Kodi nebo Google Play. Široké možnosti připojení Multimedia Box C4 nabízí široké možnosti připojení. Pomocí USB portu můžete snadno připojit svůj flash disk nebo externí disk a přehrávat si vlastní obsah včetně souborů ve formátu VLC. K připojení k TV lze využít HDMI a spojení s internetem zajišťují Wi-Fi a LAN.
Tento exkluzivní kus Multimediální centrum Evolveo MMBX-C4 můžete sehnat právě nyní na našich stránkách v populární sekci audio. Podívejte se na ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky snadno online! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky od výrobce EVOLVEO. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel EVOLVEO pro své zákazníky poskytuje top sortiment.

Levný produkt Multimediální centrum Evolveo MMBX-C4 od populárního výrobce EVOLVEO pohodlně získáte na našich stránkách za zcela nejnižší cenu. V současnosti pořídíte za cenu 2 989 Kč.