Multifunkční ink. tiskárna HP Envy Inspire 7921e AiO (2H2P6B)

Multifunkční inkoustová tiskárna HP ENVY Inspire 7921e Multifunkční tiskárna od HP je ideálním zařízením pro každou domácnost i kancelář.... více informací »
Multifunkční ink. tiskárna HP
Značka: HP
4 655 Kč
Více informací
Multifunkční inkoustová tiskárna HP ENVY Inspire 7921e Multifunkční tiskárna od HP je ideálním zařízením pro každou domácnost i kancelář....

Multifunkční inkoustová tiskárna HP ENVY Inspire 7921e Multifunkční tiskárna od HP je ideálním zařízením pro každou domácnost i kancelář. Jednoduše vytisknete své dokumenty oboustranně a to až do velikosti A4. Tisknout se dá i bezrámečkově, tudíž si můžete užít i nádherně vytištěné fotografie. A s chytrým tiskem HP+ a službou Instant Ink máte navíc jistotu, že na každém vytištěném papíře i výrazně ušetříte. Kompaktní rozměry Modrobílá elegance multifunkční inkoustové tiskárny HP ENVY Inspire 7921E se přizpůsobí každému interiéru a díky svým kompaktním rozměrům zapadne do každého kouta pracovny. Poradí si s mnoha formáty – A4, A5, B5 i A6. Vytiskne až 15 stran za minutu černobíle a 10 stran barevně v rozlišení 4800 x 1200 dpi. Možnosti připojení Jako zařízení All-in-One si poradí jak s tiskem, tak kopírováním i skenováním. Tiskárnu můžete pohodlně ovládat z chytrých zařízení pomocí dvoupásmového Wi-Fi připojení. Využijete i aplikace HP Smart, AirPrint (iOS) a Mopria (Android) nebo USB 2.0 rozhraní. Skvělé funkce Zásobník pojme až 125 listů papíru, nemusíte se tak starat o časté doplňování. Tiskárna HP Envy Inspire disponuje funkcí bezokrajového tisku až do velikosti 21,6 x 29,7 cm. Stejně tak oceníte i tisk fotografií o rozměrech 10×15 cm. Nechybí ani možnost oboustranného tisku, který šetří váš čas i přírodu. Co je Instant Ink?

Unikátní a oblíbený kus Multifunkční ink. tiskárna HP Envy Inspire 7921e AiO (2H2P6B) od značky s dlouholetou historií HP můžete sehnat zde za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně teď u nás za 4 655 Kč.