Monitor Samsung C27RG50

Herní monitor Samsung C27RG50 Ponořte se naplno do hraní her a sledování filmů ve špičkových detailech na prohnutém herním... více informací »
Monitor Samsung C27RG50
Značka: Samsung
6 189 Kč
Více informací
Herní monitor Samsung C27RG50 Ponořte se naplno do hraní her a sledování filmů ve špičkových detailech na prohnutém herním...

Herní monitor Samsung C27RG50 Ponořte se naplno do hraní her a sledování filmů ve špičkových detailech na prohnutém herním monitoru Samsung C27RG50. 27“ obrazovka se zakřivením 1800R vám zprostředkuje plynulý obraz a ostré detaily ve Full HD rozlišení, díky čemuž si vaše oblíbené hry vychutnáte na maximum. Dokonale plynulý obraz Mějte před svými nepřáteli vždy náskok a užijte si dokonale plynulou a čistou akci. Monitor Samsung disponuje špičkovou obnovovací frekvencí až 240 Hz, která je jako stvořená pro hráče her. Rychleji si všimnete nepřátel a v každé scéně objevíte i dosud skryté detaily. Frekvenci si přitom můžete upravit dle svého uvážení výběrem mezi 60, 100 a 120 Hz. Stvořen pro hráče Vychutnejte si vaše oblíbené hry v té nejlepší podobě. Herní režim dokáže optimálně korigovat gamma úrovně černé, kontrast, ostrost a barvy pro jakýkoli herní žánr. Speciální režim pak minimalizuje prodlevu mezi vstupními zařízeními a displejem, díky čemuž dokáže odstranit lagy. Funkce virtuálního míření vám umožní ještě přesněji zaměřit vaše nepřátele. Rychlá akce bez lagů Zapomeňte na sekající se scény při hraní akčních her a užijte si dokonale plynulou a rychlou akci bez lagů díky technologii AMD Radeon FreeSync. Dynamicky přizpůsobitelná obnovovací frekvence monitoru vám přinese i ty nejnáročnější akční scény dokonale čisté a bez jediného škubnutí. Technologie chránící váš zrak Užijte si hraní ještě delší dobu bez pocitu unavených očí. Monitor Samsung C27RG50 nabízí speciální režim Eye Saver, jenž minimalizuje záření škodlivého modrého světla, takže i po delších časových úsecích při hraní her nemáte pocit únavy. Technologie Flicker Free navíc odstraňuje nepříjemné blikání obrazovky, takže se budete moci bez namáhání očí soustředit pouze na hru. Ve tmě vám nic neunikne Vaši nepřátelé se vám už ve tmě neschovají. Skvělý kontrastní poměr 3000:1 zajišťuje, že veškeré nebezpečí číhající ve stínech nebo tmě se už před vámi neskryje a všechny objekty uvidíte dokonale jasně. Užijte si hlubší černou, zářivější bílou a objevte rozmanitější odstíny, které budou vypadat jako ve skutečnosti.
Zajímavý kousek je k sehnání nyní tu na webu ve známé sekci notebooky! Pořiďte si nové produkty z naší kategorie za super peníze. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů od značky Samsung. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt Monitor Samsung C27RG50 s osvědčenou značkou Samsung jde koupit momentálně za příznivou cenu! Nabídky již od 6 189 Kč.