Monitor HP M32f (2H5M7AA)

Stylový monitor HP M32f (2H5M7AA) Elegantní monitor od HP s perfektním vzhledem a parádně úzkým rámečkem bude chloubou vašeho herního i pracovního... více informací »
Monitor HP M32f (2H5M7AA)
Značka: HP
5 868 Kč
Více informací
Stylový monitor HP M32f (2H5M7AA) Elegantní monitor od HP s perfektním vzhledem a parádně úzkým rámečkem bude chloubou vašeho herního i pracovního...

Stylový monitor HP M32f (2H5M7AA) Elegantní monitor od HP s perfektním vzhledem a parádně úzkým rámečkem bude chloubou vašeho herního i pracovního stolu. FHD rozlišení a přesné barvy zaručí, že dostanete opravdu akurátní obraz a to ze všech možných úhlů. Bude tak přirozenou součástí každé činnosti, která se vám zamane. Skvělé barvy ve vysokém rozlišení S tímto FHD displejem si vychutnáte skutečně překrásné barvy. Barevná 99% škála sRGB a technologie Freesync docílí toho, že vše bude přesné a věrné. Budete se tak až do omrzení moci kochat skutečně nádhernými obrazy. Navíc má široké pozorovací úhly (178°), takže z každé strany bude vypadat skvěle. Šetří oči i materiály M32f disponuje technologií Eye Ease s certifikací Eyesafe, která vám umožní pohodlně sledovat obrazovku i delší dobu, aniž by vás začaly bolet oči a to bez snížení kvality obrazu. Zajisté vás také potěší, že šetří nejen je, ale také i životní prostředí. Je totiž z 85 % vyroben z recyklovaných materiálů, takže jeho výroba má punc udržitelnosti. Příjemně tenký rámeček Jednoduše si jej nastavíte skrze software HP Display center, takže váš monitor bude vypadat přesně podle vašich představ. K tomu má parádně tenký rámeček, tudíž vás během sledování nebude zaručeně nic rušit. Dokonce je vhodný i pro zapojení vícera obrazovek současně, jelikož budou vypadat zcela přirozeně.

Tento oblíbený produkt Monitor HP M32f (2H5M7AA) pocházející od značky HP můžete pořídit zde teď právě za akční cenu! Nyní za 5 868 Kč.