Mobilní telefon Motorola Moto E32s 3GB/32GB, šedá

Mobilní telefon Motorola Moto e32s I s cenově dostupným mobilním telefonem si lze užít spoustu zábavy. Navzdory své překvapivě nízké ceně ohromí... více informací »
Mobilní telefon Motorola Moto E32s
Značka: Motorola
3 289 Kč
Více informací
Mobilní telefon Motorola Moto e32s I s cenově dostupným mobilním telefonem si lze užít spoustu zábavy. Navzdory své překvapivě nízké ceně ohromí...

Mobilní telefon Motorola Moto e32s I s cenově dostupným mobilním telefonem si lze užít spoustu zábavy. Navzdory své překvapivě nízké ceně ohromí elegantní mobilní telefon Motorola Moto e32s v šedé barvě působivým 6,5“ Max Vision HD+ displejem s dokonale plynulým pohybem v podání obnovovací frekvence 90 Hz, umožní vám pořizovat snímky hodné profesionála trojnásobným fotoaparátem s 16Mpx snímačem a jeho velká 5000mAh baterie zajišťuje celodenní výdrž na jedno nabití. Dokonale plynulý 6,5“ displej s 90 Hz Nechte se pohltit prvotřídními vizuálními zážitky nejen při sledování filmů a videí na ultraširokoúhlém 6,5“ Max Vision HD+ displeji. Zásluhou rychlé obnovovací frekvence 90 Hz si na displeji telefonu vychutnáte dokonale jemný a plynulý obraz s minimálním zpožděním. Zachyťte vše v nejvyšší kvalitě Zachyťte ostré a jasné snímky kdykoliv a kdekoliv pomocí trojnásobného fotoaparátu s 16Mpx hlavním senzorem, vybaveným funkcí rychlého zaostření. Kvalitní zadní fotosoustavu pak doplňuje přední 8Mpx kamera pro tvorbu oslňujících selfies. Umělecké portréty na dosah ruky Vytvářejte umělecké portréty, které se stanou ozdobou vašich sociálních sítí. 2Mpx portrétní objektiv vám vytvoří působivé snímky s bokeh efektem v podobě rozostřeného pozadí. Svižný výkon s osmijádrovým procesorem Užijte si multitasking, sledování videí i hraní her bez otravného sekání a zamrzání. Motorolu Moto e32s pohání spolehlivý osmijádrový procesor, jenž zajišťuje až o 38 % rychlejší chod a doplňuje jej rychlá operační paměť 3 GB RAM pro bleskové otvírání aplikací i start operačního systému Android 12. Velká 5000mAh baterie Proč přerušovat zábavu kvůli slabé baterii, když se můžete bavit klidně celý den na jedno nabití? Chytrý telefon Moto e32s je osazen baterií s velkou kapacitou 5000 mAh, kterou navíc v případě potřeby můžete rychle dobít díky technologii 15W rychlonabíjení.

Výjimečný a žádaný kus Mobilní telefon Motorola Moto E32s 3GB/32GB, šedá od dodavatele s dlouholetou historií Motorola můžete najít u nás teď napořád výhodně. Stojí teď u nás 3 289 Kč.