Mobilní klimatizace Concept KV1000, 3v1

Mobilní klimatizace Concept KV1000, 3v1 Osvěžení v létě Mobilní klimatizace Concept KV1000 vás osvěží během letních dní. Je... více informací »
Mobilní klimatizace Concept KV1000
Značka: CONCEPT
7 690 Kč
Více informací
Mobilní klimatizace Concept KV1000, 3v1 Osvěžení v létě Mobilní klimatizace Concept KV1000 vás osvěží během letních dní. Je...

Mobilní klimatizace Concept KV1000, 3v1 Osvěžení v létě Mobilní klimatizace Concept KV1000 vás osvěží během letních dní. Je ideální volbou zejména tam, kde je problém s instalací pevné klimatizační jednotky. Do místnosti fouká chladný vzduch a teplý odvádí pomocí hadice a speciální okenní soupravy ven. S klimatizací se snadno pohybuje, díky pojezdovým kolečkům ji snadno přemístíte kam bude zrovna potřeba. Zároveň je její provoz finančně nenáročný, což dokazuje zařazení do energetické třídy A. Vysoký výkon Díky výkonu 10.000 BTU (2,93 kW) je mobilní klimatizace KV0800 vhodná do místností o velikosti až 25 m2. Je vybavena 2 rychlostmi chlazení a regulací teploty, kterou si můžete nastavit v rozmezí 17 – 30 °C. Disponuje samoodpařovací funkcí, takže za optimálních podmínek odpadá nutnost vylévání nádrže na vodu. 3 v 1: klimatizace, odvlhčovač, ventilátor Mobilní klimatizace KV1000 nabízí tři různé režimy provozu: chlazení, odvlhčování a ventilátor. V režimu DRY efektivně odvlhčí až 24 l za den. Pokud zapnete funkci FAN, prostor se vyvětrá bez přidaného chlazení. Volit můžete ze dvou rychlostí. Snadné ovládání Klimatizaci můžete ovládat pomocí ovládacího panelu na těle spotřebiče nebo dálkovým ovladačem. Díky přehlednému LED displeji a světelným kontrolkám budete mít kontrolu nad aktuálně nastavenými hodnotami. Časovač Klimatizace je vybavena funkcí časovače, který umožňuje vybrat z možností odloženého zapnutí nebo vypnutí v rozsahu od 1 do 24 h. Díky tomu si můžete doma vyvětrat nebo vychladit místnost ještě před návratem z práce nebo nastavit čas vypnutí v době spánku. Režim SLEEP Kvůli tropickým nocím se nám často špatně spí, proto je klimatizace vybavena režimem SLEEP. Díky tomu si můžeme pohodlně odpočinout. Jeho aktivací se rozsvítí kontrolka spánku a ostatní údaje včetně LED displeje zhasnou. Rychlost chlazení/ventilace automaticky klesne na nejnižší stupeň. Bezpečnost Nemusíte mít obavy z možného přehřátí či zamrznutí, spotřebič si sám pohlídá optimální hodnoty a v případě potřeby se ochranné funkce aktivují. Upozorní vás také na nutnost vyprázdnění vnitřní nádoby. Po vyřešení problému se spotřebič automaticky vrátí do původního stavu. Přístroj si všechno ohlídá sám.
Hodně povedený produkt Mobilní klimatizace Concept KV1000, 3v1 lze koupit snadno tady u nás v populární kategorii klimatizace! Vyhledejte si ještě jiné zboží z této oblíbené sekce za výborné peníze. Mezi zákazníky oblíbený výrobce CONCEPT pro vás připravuje kvalitní produkty. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty od značky CONCEPT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Mobilní klimatizace Concept KV1000, 3v1 od přední společnosti CONCEPT můžete pořídit ještě dnes v akci. Nyní nakoupíte za 7 690 Kč.