Minecraft Starter Collection (44Z-00124)

Nekonečné možnosti Hra Minecraft se do světa počítačových her zapsala zejména díky své nezměrné svobodě a nekonečným... více informací »
Minecraft Starter Collection (44Z-00124)
Značka: Microsoft
635 Kč
Více informací
Nekonečné možnosti Hra Minecraft se do světa počítačových her zapsala zejména díky své nezměrné svobodě a nekonečným...

Nekonečné možnosti Hra Minecraft se do světa počítačových her zapsala zejména díky své nezměrné svobodě a nekonečným možnostem tvorby, stavění a vyrábění. Stejný obsah nyní nabízí i pro vaši konzoli Xbox One a dává vám možnost užít si světa Minecraftu z pohodlí vašeho gauče a na velké televizi s detailním rozlišením. Sada Starter Pack kromě základní hry nabízí i 700 mincí Minecoins a sady řecké mytologie, Plastic Texture Pack, Skin Pack 1 a Villains Skin Pack Skvělé Xbox výhody Oproti ostatním verzím se u Xbox platformy můžete těšit na řadu výhod. Mezi ně patří například nekonečné světy nebo knihy receptů. Unikátní tržiště vám poté dovolí kupovat jedinečné skiny, textury či celé světy vytvořené komunitou. Zajištěno je poté i propojení ostatních platforem: Windows 10, virtuální reality a mobilních zařízení. Propracovaný multiplayer Hrát Minecraft můžete až se čtyřmi hráči na rozdělené obrazovce nebo pozvat stovky kamarádů do svého vlastního obřího herního serveru (vyžaduje předplatné). Vytvořte si tak vaše ultimátní hřiště a využijte pomoc kamarádů k vybudování obrovské říše, prozkoumávání nekonečného světa nebo k dobývání nebezpečného podzemí.

Neodolatelný výrobek Minecraft Starter Collection (44Z-00124) od populární značky Microsoft je dostupný bezpečně online za rozumné peníze! Akční cena 635 Kč.