Mikrosystém Roadstar HIF-8892 EBT

Neomezené možnosti přehrávání Díky mikrosystému Roadstar HIF-8892 EBT si svoji hudbu můžete pustit téměř z čehokoliv. Ptáte... více informací »
Mikrosystém Roadstar HIF-8892 EBT
Značka: Roadstar
3 870 Kč
Více informací
Neomezené možnosti přehrávání Díky mikrosystému Roadstar HIF-8892 EBT si svoji hudbu můžete pustit téměř z čehokoliv. Ptáte...

Neomezené možnosti přehrávání Díky mikrosystému Roadstar HIF-8892 EBT si svoji hudbu můžete pustit téměř z čehokoliv. Ptáte se, co vám může nabídnout, je toho opravdu hodně. Vaši pozornost okamžitě upoutá gramofon. Dále také disponuje CD přehrávačem a starým dobrým přehrávačem kazet. Pokud byste chtěli něco modernějšího, tak nechybí ani technologie Bluetooth, díky které si budete moci pouštět hudbu přímo z vašeho chytrého telefonu. Skvělý výkon a krásný design Mikrosystém je vybaven dvěma reproduktory o výkonu celkem 8 W pro velmi hlasitý a kvalitní zvuk. Dále také nesmí chybět digitální LCD displej pro jednoduché a pohodlné ovládání, slot na SD karty nebo FM tuner. To vše v krásném klasickém retro designu ze dřeva.
Diskontní produkt Mikrosystém Roadstar HIF-8892 EBT můžete získat v pohodě u nás v populární kategorii audio! Mrkněte na jiné produkty z této oblíbené kategorie za výprodejovou cenu! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky od výrobce Roadstar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Značka Roadstar vám nabízí skvělé zboží Nové kousky každý den.

Tento žádaný výrobek Mikrosystém Roadstar HIF-8892 EBT od společnosti s úžasnou pověstí Roadstar máte možnost koupit tady teď za příznivou cenu! Levně za cenu 3 870 Kč.