Microsoft 365 Personal CZ (QQ2-00986)

1 osoba / 12 měsíců / CZ Microsoft 365 Nový kancelářský balíček Microsoft 365 navazuje na populární 365 a kromě nového názvu... více informací »
Microsoft 365 Personal CZ
Značka: Microsoft
1 690 Kč
Více informací
1 osoba / 12 měsíců / CZ Microsoft 365 Nový kancelářský balíček Microsoft 365 navazuje na populární 365 a kromě nového názvu...

1 osoba / 12 měsíců / CZ Microsoft 365 Nový kancelářský balíček Microsoft 365 navazuje na populární 365 a kromě nového názvu si nachystal i řadu vylepšení a prohloubení stávajících funkcí. Můžete se tak těšit na oblíbené aplikace jako je Word, Excel nebo Powerpoint s inteligentním editorem a novými šablonami. Připraveno je i Cloudové úložiště pro zálohu fotek a souborů s maximálním zabezpečením. V neposlední řadě nechybí ani online spolupráce s kolegy nebo rodinou či sdílené kalendáře a soubory. Kancelářské programy Základem jsou samozřejmě oblíbené programy pro tvorbu textových i tabulkových dokumentů nebo prezentací Word, Excel a Powerpoint. Ty jsou navíc s předplatným 365 obohaceny o nové a zajímavé šablony, díky kterým vytvoříte poutavé osobní nebo firemní materiály. Microsoft editor Jedním z největších lákadel je inteligentní editor, který bude při psaní jakéhokoliv textu kontrolovat váš pravopis a nabízet opravy. Ani při psaní na sociálních sítích nebo emailových klientech se vám tak nestane, že by vám do textu skočila hrubka. Týmová práce Microsoft podporuje práci a komunikaci s kolegy nebo rodinou, o čemž svědčí nejen aplikace Microsoft Teams, ale i online sdílení souborů a společná práce v reálném čase. S kolegy nebo rodinou můžete také sdílet informace o tom co vás čeká a kdy máte na co vyhrazený váš čas. Bezpečné zálohování V cloudovém úložišti OneDrive je pro vás připraven celý 1 TB pro zálohování souborů, který můžete využít například pro uskladnění pořízených fotek, ale díky jeho maximálnímu zabezpečení i pro důležité a citlivé soubory, o které nechcete přijít. Osobní trezor O bezpečné zálohování se pak postará i jedinečný osobní trezor, tedy místo v cloudovém úložišti, k jehož přístupu bude každý muset využít dvoufázové přihlašování. Můžete tak své soubory schovat například za otisk prstu a mít tak jistotu, že nikdo jiný kromě vás se k nim nedostane.
Velmi oblíbený produkt Microsoft 365 Personal CZ máte možnost získat pohodlně na našem webu zařazený v sekci notebooky. Vyberte si další produkty z této oblíbené rubriky za akční cenu! To ale není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce také další kvalitní zboží od značky Microsoft. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Microsoft pro vás připravuje špičkový sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Vysoce kvalitní produkt Microsoft 365 Personal CZ (QQ2-00986) od top značky Microsoft je k dispozici tady opravdu levně! Nyní nakoupíte za 1 690 Kč.