Micro SDXC karta Samsung EVO Plus 128GB (MB-MC128HA/EU)

Samsung Micro SDXC karta 128GB EVO Plus + SD adaptér Bez paměťové karty se dnes jen stěží obejde mobilní telefon, fotoaparát,... více informací »
Micro SDXC karta Samsung
Značka: Samsung
1 260 Kč
Více informací
Samsung Micro SDXC karta 128GB EVO Plus + SD adaptér Bez paměťové karty se dnes jen stěží obejde mobilní telefon, fotoaparát,...

Samsung Micro SDXC karta 128GB EVO Plus + SD adaptér Bez paměťové karty se dnes jen stěží obejde mobilní telefon, fotoaparát, tablet či notebook. Slouží pro ukládání fotografií, videí, hudby a řady dalších dokumentů, které zůstanou na kartě v bezpečí. Díky adaptéru můžete pohodlně kartu vyjmout a vložit ji do jiného zařízení, kde snadno soubory přetáhnete a nasdílíte. Objevte výhody karty od Samsungu Samsung nabízí vysokou spolehlivost, výkon a rychlost při ukládání, čtení i přenosu dat. Bez problému si tak užijete uživatelský komfort, který v sobě paměťové karty od Samsungu ukrývají. Výjimečná rychlost Řada EVO zajišťuje díky rozhraní Class 10 UHS-I rychlost čtení 100 MB/s a rychlost zápisu 60 MB/s. Dostatečná kapacita 128GB vám poskytne ve vašem zařízená spoustu místa, takže se již nebudete muset omezovat. Výborná kvalita a kapacita Natáčejte videa ve Full HD rozlišení na svůj smartphone, tablet nebo fotoaparát a vychutnejte si detaily okamžiku. Ve Full HD rozlišení se vám na kartu vleze až 20hodinové záběry, ve 4K UHD kvalitě až 6hodinové video. Jednoduše pak přehrávejte videa na televizi či monitoru a přeneste se do chvíle, kdy jste záběry pořídili. Voděodolná Karta Samsung řady EVO Plus je voděodolná, a dokonce přežije až 24 hodin v mořské vodě. Vaše data tak zůstanou skutečně v bezpečí. Neublíží jí ani rozdílné teploty Paměťová karta je odolná také proti teplotám od -25°C až do 85°C, takže se nemusíte bát mrazů ani sluníčka. Ochrání data i před rentgenovým zářením Nemusíte se bát ani letištních kontrol a jiných příležitostí, kdy vám kartu ozáří rentgen. Je totiž rezistentní vůči rentgenovému záření. Poradí si i s magnety Stejně tak odolá i magnetickému poli. Bez obav ji tedy můžete vystavit magnetům.

Ve slevě tento výrobek Micro SDXC karta Samsung EVO Plus 128GB (MB-MC128HA/EU) od spolehlivého výrobce Samsung jednoduše můžete pořídit na našich stránkách napořád výhodně! K sehnání zrovna v akci za 1 260 Kč.