Meteostanice Winner Group WINMETEOSTAN, dotyková

Bezdrátová meteostanice Meteostanice Winner je jednak elegantním doplňkem pro vaší domácnost, a zároveň i pomocníkem, díky... více informací »
Meteostanice Winner Group WINMETEOSTAN
Značka: Winner Group
2 149 Kč
Více informací
Bezdrátová meteostanice Meteostanice Winner je jednak elegantním doplňkem pro vaší domácnost, a zároveň i pomocníkem, díky...

Bezdrátová meteostanice Meteostanice Winner je jednak elegantním doplňkem pro vaší domácnost, a zároveň i pomocníkem, díky kterému můžete předejít nejedné nepříjemné situaci. Již po prvním spuštění vás příjemně překvapí ovládání pomoci dotykového displeje. Díky příslušenství, které tato meteostanice obsahuje, získáte přehled nejen o aktuálním datu, času, teplotě, tlaku, nebo vlhkosti, ale i o síle a směru větru, množství srážek a dokonce i předpověď počasí. Přehledný displej Barevné provedení displeje vám zaručí rychlý a snadný přehled. Mezi funkcemi můžete nalézt i budík, takže už se nemusíte bát, že zaspíte. Mimo to zobrazuje meteostanice i ukazatele vývoje teplot/vlhkostí a upozornění na nízké a vysoké teploty, které jsou nastavitelné dle vlastní potřeby.

Super výrobek Meteostanice Winner Group WINMETEOSTAN, dotyková od společnosti s úžasnou pověstí Winner Group pohodlně dostanete na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu! V akci za cenu 2 149 Kč.