Maketa kamery na stěnu iGET HOMEGUARD HGDOA5666

Maketa nástěnné kamery iGET Homeguard HGDOA5666 Odstrašte zloděje a vandaly s pomocí velice zdařilé atrapy bezpečností CCTV... více informací »
Maketa kamery na stěnu iGET
Značka: iGET
369 Kč
Více informací
Maketa nástěnné kamery iGET Homeguard HGDOA5666 Odstrašte zloděje a vandaly s pomocí velice zdařilé atrapy bezpečností CCTV...

Maketa nástěnné kamery iGET Homeguard HGDOA5666 Odstrašte zloděje a vandaly s pomocí velice zdařilé atrapy bezpečností CCTV kamery iGET HOMEGUARD HGDOA5666. Maketa kamery působí věrným dojmem, včetně jejího provedení v černé barvě a umožňuje použití jak ve venkovních, tak vnitřních prostorech. Snadná montáž Dokonalou imitaci tvoří přisvětlovací IR LED diody, červeně blikající LED dioda, reálná optika a masivní držák pro připevnění kamery. Maketa nabízí snadnou instalaci, stačí vložit 2 kusy AA baterií a připevnit pomocí hmoždinek a šroubků na stěnu. Akční a ve slevě produkt máte možnost dostat pohodlně tady u nás zařazený v sekci domácnost! Nyní najdete ještě jiné kousky z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Designový výrobek Maketa kamery na stěnu iGET HOMEGUARD HGDOA5666 od přední značky iGET pořídíte zrovna dneska za neuvěřitelně výhodnou cenu. Teď za akční cenu 369 Kč.