LED žárovka Yeelight DP153, SMART, stmívací

Yeelight DP153 smart LED žárovka bílá Yeelight DP153 Smart LED žárovka poskytující bílé světlo se rychle stane nepostradatelnou... více informací »
LED žárovka Yeelight DP153
Značka: Yeelight
369 Kč
Více informací
Yeelight DP153 smart LED žárovka bílá Yeelight DP153 Smart LED žárovka poskytující bílé světlo se rychle stane nepostradatelnou...

Yeelight DP153 smart LED žárovka bílá Yeelight DP153 Smart LED žárovka poskytující bílé světlo se rychle stane nepostradatelnou součástí vaší domácnosti. Chytrá žárovka je vybavena Wi-Fi přijímačem, který vám poskytne možnost propojení s aplikací Yeelight na vašem mobilním zařízením, čímž budete moci regulovat její fungování i vzdáleně. Její celková životnost je přibližně 25 000 hodin. Podle vašich představ Chytrá žárovka Yeelight LED Smart Bulb je připravena vám poskytnout požadovaný typ světla podle druhu vaší činnosti. Díky toho, že dokáže pracovat s více teplotami světla v rozmezí 1 700 až 6 500 K, si budete moci navolit ideální nastavení právě pro vás. V případě práce zvolte studené bílé světlo a pro relax je vhodné teplé bílé světlo, které navoodí uklidňující atmosféru. Dokonalá viditelnost Jedna jediná žárovka vám bude stačit, abyste byli schopni plnohodnotně osvětlit celou místnost. LED Smart Bulb je totiž vybavena nadstardandním jasem, který zajišťuje světelný tok v hodnotě 800 lm, které dokonale rozsvítí velké prostory. Nejmodernější technologie v akci Využívejte nejnovější technologie přímo u vás doma. Pomocí propojení s Wi-Fi budete moci ovládat žárovku pomocí hlasových asistentů, jako jsou Amazon Alexa a Google Assistant. K ovládání budete moci samozřejmě využít i svůj smartphone či tablet. Odkudkoli na světě Stáhněte si do svého mobilního zařízení aplikaci Yeelight a mějte vše pod kontrolou z jakéhokoli místa na světě. Bojíte se, že jste nechali rozsvíceno? Jednoduše si vše zkontrolujte v mobilní aplikaci a žárovku popřípadě vypněte/zapněte na dálku.

Vysoce kvalitní výrobek LED žárovka Yeelight DP153, SMART, stmívací od naší známé značky Yeelight snadno můžete pořídit v naší aktuální nabídce za výprodejovou cenu! Nyní zakoupíte za 369 Kč.