Laserová tiskárna Brother HL-L3210CW (HLL3210CWYJ1)

Laserová tiskárna Brother HL-L3210CW Nejmenší barevná LED tiskárna od společnosti Brother se ideálně hodí do každé kanceláře. Disponuje totiž... více informací »
Laserová tiskárna Brother HL-L3210CW
Značka: Brother
5 266 Kč
Více informací
Laserová tiskárna Brother HL-L3210CW Nejmenší barevná LED tiskárna od společnosti Brother se ideálně hodí do každé kanceláře. Disponuje totiž...

Laserová tiskárna Brother HL-L3210CW Nejmenší barevná LED tiskárna od společnosti Brother se ideálně hodí do každé kanceláře. Disponuje totiž rychlým tiskem, tonerem s vysokou výtěžností a zásobníkem až na 250 papírů. K tomu umožňuje i širokou škálu bezdrátového připojení. Její služby tak budou neocenitelné. Rychlý barevný tisk Můžete vytisknout až 18 barevných nebo černobílých stránek za minutu. Navíc tonery umožňují vysokou výtěžnost, tudíž vám nejen ušetří váš čas, ale i provozní náklady. Svoje využití také určitě najde zásobník s kapacitou až na 250 papírů. Bude tak přirozenou oporou každé kanceláře. Široké možnosti připojení Využijte možnosti rychlého a bezpečného bezdrátového tisku. Připojte se přes Wi-Fi a pomocí aplikací Apple AirPrint nebo Google Cloud Print tiskněte ze zařízení s Apple iOS, Android, Windows Phone nebo Blackberry. A pokud raději preferujete kabel, port na USB 2.0 zajisté přijde vhod. Cesta k vašim papírovým dokumentům tak bude naprosto bezproblémová.

Akční a ve slevě produkt Laserová tiskárna Brother HL-L3210CW (HLL3210CWYJ1) od skvělého výrobce Brother je k dispozici u nás opravdu výhodně! Právě nyní za 5 266 Kč.