Lapač hmyzu Nedis ELDNED1062 INKI110CBK1

Lapač hmyzu Nebaví vás otravný poletující hmyz, který vás neustále ruší a vy si tak nemůžete dopřát zasloužený klid? Pokud... více informací »
Lapač hmyzu Nedis ELDNED1062
Značka: Nedis
218 Kč
Více informací
Lapač hmyzu Nebaví vás otravný poletující hmyz, který vás neustále ruší a vy si tak nemůžete dopřát zasloužený klid? Pokud...

Lapač hmyzu Nebaví vás otravný poletující hmyz, který vás neustále ruší a vy si tak nemůžete dopřát zasloužený klid? Pokud ano, tak právě elektronický lapač hmyzu Nedis vás tohoto problému rád zbaví. Tento přístroj slouží k hubení létajícího hmyzu, který přiletí k lapači a je následně elektronicky zlikvidován. Létající hmyz vás díky tomuto přístroji již nebude rušit a vy si tak v klidu můžete užít zasloužený klid. Lapač hmyzu disponuje UV-A žárovkami o 0,5 W
Oblíbený výrobek máte možnost najít právě teď tu na stránkách zařazený v sekci domácnost. Nyní získáte unikátní produkty z této oblíbené rubriky za internetové ceny. Oblíbený dodavatel Nedis pro vás připravuje prvotřídní produkty U nás toho najdete mnohem více, podívejte se také na další kvalitní zboží od dodavatele Nedis. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný výrobek Lapač hmyzu Nedis ELDNED1062 INKI110CBK1 od výrobce se zárukou kvality Nedis jednoduše můžete najít u nás za příznivou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 218 Kč.