Láhev na čaj Toro, dvojité sklo, 165ml+90ml

Cestovní láhev na čaj Milujete kvalitní sypaný čaj a řešíte, jak si jej vzít i na cesty do práce, na dovolenou nebo na výlet do přírody?... více informací »
Láhev na čaj Toro
Značka: TORO
250 Kč
Více informací
Cestovní láhev na čaj Milujete kvalitní sypaný čaj a řešíte, jak si jej vzít i na cesty do práce, na dovolenou nebo na výlet do přírody?...

Cestovní láhev na čaj Milujete kvalitní sypaný čaj a řešíte, jak si jej vzít i na cesty do práce, na dovolenou nebo na výlet do přírody? Pořiďte si skleněnou láhev na čaj Toro z borosilikátového skla, která díky dvojitému sklu udrží nápoj déle teplý a pomocí kovového sítka v prostřední části zajistí oddělení vyluhovaného nápoje od čaje. Na sypaný čaj i ovoce Skleněná láhev Toro se stane skvělým pomocníkem nejen pro přenášení sypaného čaje, ale v létě ji můžete využít také na čerstvé ovoce, které ve spojení se studenou vodou vytvoří osvěžující a zdravý nápoj. Kvalitní silikonové utěsnění zajišťuje, že vám nápoj při přenášení nevyteče.

Výjimečný a žádaný produkt Láhev na čaj Toro, dvojité sklo, 165ml+90ml od kvalitní společnosti TORO pořídíte na našich stránkách nyní levně! V akci za cenu 250 Kč.