Kulmofén Rowenta Hot Air Brush CF7830F0, 1200W

Kulmofén Rowenta Hot Air Brush CF7830F0 Chcete dopřát svým vlasům zaslouženou péči? Kulmofén Rowenta poskytuje vašim vlasům jak... více informací »
Kulmofén Rowenta Hot Air Brush
Značka: Rowenta
1 299 Kč
Více informací
Kulmofén Rowenta Hot Air Brush CF7830F0 Chcete dopřát svým vlasům zaslouženou péči? Kulmofén Rowenta poskytuje vašim vlasům jak...

Kulmofén Rowenta Hot Air Brush CF7830F0 Chcete dopřát svým vlasům zaslouženou péči? Kulmofén Rowenta poskytuje vašim vlasům jak hydrataci a lesk, tak objem a dokonalé narovnání. Dokonalá sada Kulmofén Rowenta nabízí 5 nástavců, díky kterým si vytvoříte svůj vytoužený účes. V sadě se nachází narovnávací nástavec, 38 mm kartáč, tvarovací hřeben, objemový nástavec a koncentrátor. Nezdolný výkon Kulmofén s příkonem 1200 W vám dopomůže k rychlému vysušení vlasů. Součástí je i proud chladného vzduchu, kterým si účes zafixujete. Nastavení Zvolte si úroveň teploty a proudění vzduchu. Vybrat si můžete ze dvou rychlostí a teplot. Hebké vlasy Upravujte si své vlasy bez krepatění pomocí ionizace, která vlasy hydratuje a usnadňuje jejich úpravu. Cashmere Keratin povrch s argonovým olejem navíc dodává vlasům lesk a hebkost. Kartáč o průměru 38 mm Keramický kartáč o průměru 38 mm s povrchem Cashmere Keratin zajistí dokonalé vysoušení. Narovnávací kartáč Tento kartáč lze použít na mokré vlasy, kdy je nástavec narovnává a vysouší. Svou funkcí je podobný žehličce, ale zanechává vlasům objem. Tvarovací hřeben Přirozeného vzhledu dosáhnete pomocí hřebenového nástavce. Nástavec pro extra objem Jemné a polodlouhé vlasy získají objem díky nástavci pro extra objem. Hřebenový nástavec je navržen tak, že proniká až k vlasovým kořínkům, a to zajišťuje perfektní objem. Koncentrátor Koncentrátor slouží pro rychlé a přesné vysoušení. Snadné skladování Kulmofén je vybaven závěsným poutkem, tudíž vám skladování půjde snadno.

Tento designový výrobek Kulmofén Rowenta Hot Air Brush CF7830F0, 1200W od společnosti se zárukou kvality Rowenta lze sehnat právě zde za rozumné peníze! Produkt momentálně prodáváme za 1 299 Kč.