Kulmofén Revlon RVDR5232E

Kulmofén Revlon RVDR5232E Hydratované vlasy Parní horkovzdušný kartáč hydratuje vlasy a zajišťuje dlouhotrvající vzhled... více informací »
Kulmofén Revlon RVDR5232E
Značka: Revlon
4 314 Kč
Více informací
Kulmofén Revlon RVDR5232E Hydratované vlasy Parní horkovzdušný kartáč hydratuje vlasy a zajišťuje dlouhotrvající vzhled...

Kulmofén Revlon RVDR5232E Hydratované vlasy Parní horkovzdušný kartáč hydratuje vlasy a zajišťuje dlouhotrvající vzhled zdravých vlasů. Kombinuje sílu fénu a styleru pro dosažení hladkých a krásných vlasů. Snadné použití Kartáč vlasy vysuší a revitalizuje vlasy 2. den po mytí pomocí funkci chladné páry. Dvě délky štětin usnadňují rozčesávání vlas. Kartáč má 2 teplotní nastavení a studený vzduch pro zafixování účesu. Parní funkci je možné vypnout. Kartáč má ergonomický tvar pro snadnou manipulaci. Nádržka na vodu je odnímatelná.Tento akční a ve slevě produkt Kulmofén Revlon RVDR5232E lze zakoupit bez obtíží tu na stránkách ve známé kategorii kulmy. Nyní koupíte zcela nové produkty z této známé kategorie jednoduše online! Populární značka Revlon má na skladě prvotřídní výrobky. Udělejte radost sami sobě! Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete další zboží od výrobce Revlon. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt Kulmofén Revlon RVDR5232E značky Revlon můžete najít zrovna dnes za příznivou cenu! Nabídky od 4 314 Kč.