Kruhový rám na koláče a quiche de Buyer 309122N, nerez, 22 cm

Kruhový rám 22 cm Kruhový rám je určený především pro přípravu koláčů. Kroužek je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli... více informací »
Kruhový rám na koláče
Značka: De Buyer
269 Kč
Více informací
Kruhový rám 22 cm Kruhový rám je určený především pro přípravu koláčů. Kroužek je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli...

Kruhový rám 22 cm Kruhový rám je určený především pro přípravu koláčů. Kroužek je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli a je vhodný do lednice i mrazáku. Pro snadné čištění můžete rám vložit do myčky. Zlevněný produkt Kruhový rám na koláče a quiche de Buyer 309122N, nerez, 22 cm získáte rovnou na našem webu zařazený v rubrice formy na pečení! Vyberte si ještě jiné zboží z naší kategorie ve slevě. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od značky De Buyer. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený výrobek Kruhový rám na koláče a quiche de Buyer 309122N, nerez, 22 cm originál od výrobce De Buyer jednoduše pořídíte zrovna dneska se slevou. Nyní pořídíte za super cenu 269 Kč.