Konvice na čaj Toro, 1,25l

Konvice na čaj Toro, 1,25l Zajímavá zelená čajová konvice Toro v litinovém provedení se stane tím správným pomocníkem na servírování čaje.... více informací »
Konvice na čaj Toro
Značka: TORO
854 Kč
Více informací
Konvice na čaj Toro, 1,25l Zajímavá zelená čajová konvice Toro v litinovém provedení se stane tím správným pomocníkem na servírování čaje....

Konvice na čaj Toro, 1,25l Zajímavá zelená čajová konvice Toro v litinovém provedení se stane tím správným pomocníkem na servírování čaje. Výhoda litiny spočívá v tom, že se velice rychle zahřeje, ale teplo uvolňuje pomalu. Proto čaj v konvici zůstane dlouho teplý a můžete si ho tak vzít i ven. Konvice celkově vyniká svým neobvyklým designem a barvou. Před prvním použitím je třeba konvici několikrát vypláchnout teplou vodou a nechat ji důkladně vyschnout. Navzdory svým menším rozměrům je konvice těžší. Není vhodná na žádný druh sporáku. Objem 1,25l.

Kvalitní výrobek Konvice na čaj Toro, 1,25l od známé značky TORO máte možnost koupit na našich stránkách teď téměř zdarma. Akční cena již od 854 Kč.