Konektor Emos K7331W, F vidlice pro koax CB50, CB100

F-konektor vidlice F-konektor K7331W vidlice od tuzemské společnosti EMOS je spolehlivý konektor v rovném provedení, který je určen... více informací »
Konektor Emos K7331W
Značka: Emos
49 Kč
Více informací
F-konektor vidlice F-konektor K7331W vidlice od tuzemské společnosti EMOS je spolehlivý konektor v rovném provedení, který je určen...

F-konektor vidlice F-konektor K7331W vidlice od tuzemské společnosti EMOS je spolehlivý konektor v rovném provedení, který je určen k napojení na koaxiální kabel. EMOS spol. s r.o. působí na českém trhu již od roku 1991 a její specializace je prodej drobného elektra. Díky dlouholetým zkušenostem může poskytovat opravdu kvalitní zboží a služby. Typ konektoru: šroubovací Provedení: vidlice Pro koax: CB-50, CB-100 Rozměr: 5,0/6,5 mm Počet kusů v balení: 1 ks
Diskontní produkt máte možnost koupit přímo tady na našem webu umístěný v sekci video kabely + konektory! Nyní můžete najít oblíbené produkty z naší sekce za báječnou cenu! U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další zboží od výrobce Emos. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Emos vás obohatí o velmi kvalitní sortiment.

Výjimečný a žádaný kus Konektor Emos K7331W, F vidlice pro koax CB50, CB100 od dodavatele kvalitních produktů Emos jde sehnat u nás nyní opravdu levně. Právě lze objednat jen za 49 Kč.