Konektor Emos K17312, IEC zásuvka, 2ks

Konektor IEC zásuvka IEC konektor K17312 zásuvka od tuzemské společnosti EMOS je spolehlivý konektor v rovném provedení, který je... více informací »
Konektor Emos K17312
Značka: Emos
69 Kč
Více informací
Konektor IEC zásuvka IEC konektor K17312 zásuvka od tuzemské společnosti EMOS je spolehlivý konektor v rovném provedení, který je...

Konektor IEC zásuvka IEC konektor K17312 zásuvka od tuzemské společnosti EMOS je spolehlivý konektor v rovném provedení, který je určen k napojení na koaxiální kabel. EMOS spol. s r.o. působí na českém trhu již od roku 1991 a její specializace je prodej drobného elektra. Díky dlouholetým zkušenostem může poskytovat opravdu kvalitní zboží a služby. Typ konektoru: přímý Provedení: zásuvka Barva: bílá Počet kusů v balení: 2 ks
Kvalitní a žádaný produkt Konektor Emos K17312, IEC pořídíte taky u nás v rubrice koaxiální kabely. Mrkněte na zlevněné zboží z této známé rubriky za super ceny! To není všechno, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od značky Emos. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Povedený kus Konektor Emos K17312, IEC zásuvka, 2ks od výrobce Emos jde pořídit nyní extra se slevou. V akci za cenu 69 Kč.