Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RF3121PW4

Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RF3121PW4 Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RF3121PW4 se stane nedílnou... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře
Značka: Gorenje
5 689 Kč
Více informací
Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RF3121PW4 Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RF3121PW4 se stane nedílnou...

Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RF3121PW4 Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RF3121PW4 se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do kategorie A+, která ušetří vaše finance a životní prostředí. Celkový objem chladící části je 91 l a mrazák pojme 29 l. Vnitřní uspořádání Vnitřní vybavení se skládá z 2 nastavitelných skleněných polic, 3 poliček ve dveřích chladničky a zásuvky vhodné pro uchovávání ovoce a zeleniny. Mraznička obsahuje odolnou plastovou nádobku na led, díky které budete mít kostky ledu vždy připravené k použití. LED osvětlení Lednice je vybavena LED osvětlením, díky kterému se budete v lednici lépe orientovat a během chvíle naleznete hledané potraviny. Parametry V případě výpadku proudu či nečekané poruše je akumulační doba spotřebiče 15 hodin. Maximální hlučnost chladničky dosahuje 40 dB, které vás nebudou nijak vyrušovat. Velmi prodávaný produkt máte možnost získat také tady a teď na našem webu umístěný v kategorii s mrazákem nahoře. Najděte si zlevněné produkty z naší kategorie ve výprodejové akci.

Unikátní a žádaný produkt Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RF3121PW4 od dodavatele s dobrým jménem Gorenje pohodlně nakoupíte právě teď u nás za rozumné peníze! Zrovna teď v akci za 5 689 Kč.