Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Concept LFT4560SS

Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Concept LFT4560SS Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Concept LFT4560SS se stane nedílnou... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře
Značka: CONCEPT
7 999 Kč
Více informací
Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Concept LFT4560SS Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Concept LFT4560SS se stane nedílnou...

Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Concept LFT4560SS Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Concept LFT4560SS se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do kategorie E, která vám ušetří vaše finance a životní prostředí. Celkový objem chladící části je 164 l a mrazák pojme 40 l, což poskytuje dostatečné místo pro uskladnění potravin. Změna strany Využijte možnost změny směru otevírání dveří, které si nyní budete moci nastavit podle vlastních preferencí a prostorových možností. Lednice se dokonale přizpůsobí vaší kuchyni, ať už ji umístíte kamkoliv. 90° K bezproblémovému vysunutí zásuvky uvnitř lednice stačí lednici otevřít do úhlu 90°. Díky tomuto se dá lednice umístit blízko ke stěně a nebýt nijak limitován nedostatečným rozsahem pro otevírání. Tichý chod Lednice vás nebude nijak rušit, proto je ideální pro kuchyň propojenou s obývacím pokojem. Je extrémně tichá, dosahuje maximální hlučnosti 40 dB.

Výjimečný a žádaný produkt Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Concept LFT4560SS od známé kvalitní značky CONCEPT máte možnost pořídit zrovna dnes pořád výhodně. Momentálně v akci za 7 999 Kč.