Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Concept LFT4560WH

Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Concept LFT4560WH Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Concept LFT4560WH se stane nedílnou... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Concept
Značka: CONCEPT
7 499 Kč
Více informací
Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Concept LFT4560WH Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Concept LFT4560WH se stane nedílnou...

Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Concept LFT4560WH Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Concept LFT4560WH se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do kategorie E, která vám ušetří vaše finance a životní prostředí. Celkový objem chladící části je 164 l a mrazák pojme 40 l, což poskytuje dostatečné místo pro uskladnění potravin. Změna strany Využijte možnost změny směru otevírání dveří, které si nyní budete moci nastavit podle vlastních preferencí a prostorových možností. Lednice se dokonale přizpůsobí vaší kuchyni, ať už ji umístíte kamkoliv. 90° K bezproblémovému vysunutí zásuvky uvnitř lednice stačí lednici otevřít do úhlu 90°. Díky tomuto se dá lednice umístit blízko ke stěně a nebýt nijak limitován nedostatečným rozsahem pro otevírání. Tichý chod Lednice vás nebude nijak rušit, proto je ideální pro kuchyň propojenou s obývacím pokojem. Je extrémně tichá, dosahuje maximální hlučnosti 40 dB.

Tento levný výrobek Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Concept LFT4560WH od přední společnosti CONCEPT je dostupný nyní opravdu výhodně. Nyní za akční cenu 7 499 Kč.