Kombinovaná lednice s mrazákem dole Romo RCA315A

Vysoký mrazící výkon Díky kvalitnímu mrazícímu okruhu s vyšší rychlostí oběhu chladiva doplněného o kvalitní kompresor a... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole
Značka: Romo
10 990 Kč
Více informací
Vysoký mrazící výkon Díky kvalitnímu mrazícímu okruhu s vyšší rychlostí oběhu chladiva doplněného o kvalitní kompresor a...

Vysoký mrazící výkon Díky kvalitnímu mrazícímu okruhu s vyšší rychlostí oběhu chladiva doplněného o kvalitní kompresor a izolaci poskytují mrazničky Romo vysoký mrazící výkon při zachování nízké spotřeby elektrické energie. Tato mraznička patří mezi mrazničky s výjimečnou mrazící kapacitou 5,5 kg/24 hodin. Tímto je zaručeno, že potravina bude rychle zmrazena bez rizika zkažení a tím má delší životnost při skladování. Fast Freeze Při běžném zmrazování při teplotě od -5 do -15 °C dochází ke krystalizaci molekul vody uvnitř potraviny. Tyto krystaly ničí jemnou vnitřní strukturu a po jejich rozmrazení je většina výživných látek a minerálů obsažena v odmražené vodě. Při použití funkce FAST FREEZE (rychlé mrazení) v kombinovaných chladničkách a mrazácích Romo, klesá teplota rychle pod -18 °C. Při této teplotě je proces zmražení rychlý a krystaly vody neničí strukturu uvnitř čerstvých potravin. XL mrazák Prostorný a skvěle členěný mrazák o objemu 119 l s vysokým mrazícím výkonem je garancí, že vám volné místo na mražené potraviny hned tak nedojde. Nízká hlučnost Díky speciálním technickým řešením a použitým materiálům, pracují chladničky Romo velmi tiše a splňují nejpřísnější evropské požadavky. LED osvětlení Integrované LED osvětlení dokonale osvítí každý kout uvnitř chladničky nebo mrazničky. LED osvětlení je odolné vůči vibracím a změnám teplot. Ve srovnání s běžnými žárovkami spotřebovává až o 80% méně elektrické energie, nevyzařuje UV nebo infračervené záření a neobsahuje rtuť. Ovládání Soft Touch S praktickým intuitivním ovládáním typu Soft Touch v kombinaci s přehlednými LED ukazateli zvládne chladničku nastavit opravdu každý.

Nejprodávanější kus Kombinovaná lednice s mrazákem dole Romo RCA315A od dodavatele se skvělou pověstí Romo seženete tady nyní za příznivou cenu. Výhodně za super cenu 10 990 Kč.