Kombinovaná lednice s mrazákem dole Hisense RB329N4ACE

Lednice pro každého Kombinovaná lednice Hisense RB329N4ACE v nerezovém provedení uspokojí i náročné uživatele. Prostorná chladicí část o objemu... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole
Značka: Hisense
8 990 Kč
Více informací
Lednice pro každého Kombinovaná lednice Hisense RB329N4ACE v nerezovém provedení uspokojí i náročné uživatele. Prostorná chladicí část o objemu...

Lednice pro každého Kombinovaná lednice Hisense RB329N4ACE v nerezovém provedení uspokojí i náročné uživatele. Prostorná chladicí část o objemu 188 l obsahuje 4 poličky z tvrzeného skla, jistě využijete zásuvku na ovoce a zeleninu. Ve dveřích naleznete další úložné prostory, kde se nachází 3 poličky pro lahve, konzervy a drobnější potraviny. Dokonalý přehled v chladničce zajistí vnitřní LED osvětlení. Mrazák s čistým objemem 67 l disponuje celkem 3 zásuvkami. Její mrazicí výkon dosahuje 4 kg/24 hodin a v případě výpadku proudu nebo poruchy bude pokračovat v mrazení dalších 10 hodin. Bezesporu oceníte, že odmrazování chladničky i mrazáku se díky No Frost technologii provádí automaticky.

Oblíbený a kvalitní kousek Kombinovaná lednice s mrazákem dole Hisense RB329N4ACE od kvalitního výrobce Hisense k dostání již dnes za výhodné peníze. Nyní pořídíte jen za 8 990 Kč.