Kombinovaná lednice s mrazákem dole Haier A3FE837CGJ

Velký prostor a elegance Kombinovaná lednice s mrazákem Haier A3FE837CGJ s velkou kapacitou 257 l/97 l vám přináší dostatek... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole
Značka: Haier
22 990 Kč
Více informací
Velký prostor a elegance Kombinovaná lednice s mrazákem Haier A3FE837CGJ s velkou kapacitou 257 l/97 l vám přináší dostatek...

Velký prostor a elegance Kombinovaná lednice s mrazákem Haier A3FE837CGJ s velkou kapacitou 257 l/97 l vám přináší dostatek prostoru pro uchování velkého množství potravin pro celou rodinu. Umístit můžete lednici kdekoli a to zásluhou oboustranných dveří. Navíc díky elegantnímu designu skvěle obohatí vaší kuchyň a díky snadno přístupným zásuvkám mrazáku se snadno a rychle dostanete k mraženým potravinám. Jejich ergonomická konstrukce zabraňuje úniku studeného vzduchu, což snižuje energii až o 60%. Technologie Total NoFrost Kombinovaná lednice Haier je vybavena mnoha moderními technologiemi, které zajistí, že potraviny budou co nejlépe uchovány. Jednou z předností je systém Total NoFrost, který shromažďuje vzdušnou vlhkost v centrálním výparníku a ne ve spotřebiči či na potravinách. Speciální vybavení speciální vybavení „Fresher Shield“ zabraňuje tomu, aby se teplý vzduch dostal do mrazící části, čímž předchází zbytečnému rozmrazovaní potravin. Zásuvka My Zone Uvnitř lednice naleznete také zásuvku My Zone. Tato zásuvka chrání kvalitu, chuť a čerstvost vaších potravin. Teplotu si uvnitř zásuvky můžete nastavit od -3 ° do + 5 ° C v závislosti na druhu uskladněných potravin. Rychlé chlazení (QuickCool), Chiller nebo Ovoce & Zelenina. Úsporné LED osvětlení LED osvětlení přináší rovnoměrné a neoslnivé osvětlení celého interiéru – jak lednice tak mrazáku. Světla LED spotřebují méně elektřiny než konvenční osvětlení chladniček a vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče. .
Tento akční a ve slevě výrobek Kombinovaná lednice s mrazákem máte možnost dostat ještě tady u nás ve známé sekci nerez! Nyní můžete koupit další výrobky ve zmiňované rubrice za skvělou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na další produkty od značky Haier. Najdete je níže na této stránce. Populární výrobce Haier vyrábí prvotřídní produkty..

Tento levný produkt Kombinovaná lednice s mrazákem dole Haier A3FE837CGJ od společnosti s výborným jménem Haier jde sehnat teď skutečně levně. Ve skvělé akci za 22 990 Kč.