Kombinovaná lednice s mrazákem dole Haier C3FE837CGJ

Velký prostor a elegance Kombinovaná lednice s mrazákem Haier C3FE837CGJ s velkou kapacitou 257l/108 l vám přináší dostatek... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole
Značka: Haier
18 991 Kč
Více informací
Velký prostor a elegance Kombinovaná lednice s mrazákem Haier C3FE837CGJ s velkou kapacitou 257l/108 l vám přináší dostatek...

Velký prostor a elegance Kombinovaná lednice s mrazákem Haier C3FE837CGJ s velkou kapacitou 257l/108 l vám přináší dostatek prostoru pro uchování velkého množství potravin pro celou rodinu. Navíc díky elegantnímu designu skvěle obohatí vaší kuchyň a s oboustrannými dveřmi tak lednici můžete umístit opravdu kdekoli. Vždy budete mít perfektní přístup k potravinám. Technologie Total NoFrost Kombinovaná lednice Haier je vybavena mnoha moderními technologiemi, které zajistí, že potraviny budou co nejlépe uchovány. Jednou z předností je systém Total NoFrost, který shromažďuje vzdušnou vlhkost v centrálním výparníku a ne ve spotřebiči či na potravinách. Speciální vybavení speciální vybavení „Fresher Shield“ zabraňuje tomu, aby se teplý vzduch dostal do mrazící části, čímž předchází zbytečnému rozmrazovaní potravin. Zásuvka My Zone Uvnitř lednice naleznete také zásuvku My Zone. Tato zásuvka chrání kvalitu, chuť a čerstvost vaších potravin. Teplotu si uvnitř zásuvky můžete nastavit od -3 ° do + 5 ° C v závislosti na druhu uskladněných potravin. Rychlé chlazení (QuickCool), Chiller nebo Ovoce & Zelenina.

Diskontní kousek Kombinovaná lednice s mrazákem dole Haier C3FE837CGJ od předního výrobce Haier získáte u nás teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní pořídíte za super cenu 18 991 Kč.