Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje RK6192EXL4

Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje RK6192EXL4 Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje RK6192EXL4 se stane nedílnou... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje
Značka: Gorenje
8 990 Kč
Více informací
Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje RK6192EXL4 Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje RK6192EXL4 se stane nedílnou...

Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje RK6192EXL4 Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje RK6192EXL4 se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do kategorie E, která vám ušetří vaše finance a životní prostředí. Celkový objem chladící části je 206 l a mrazák pojme 108 l, což poskytuje dostatečné místo pro uskladnění potravin. FrostLess Užitečná technologie FrostLess sníží tvorbu námrazy, díky vylepšené izolaci celého spotřebiče. Budete tedy ušetřeni častého manuálního odmrazování, které zabírá velké množství času. V neposlední řadě se tato funkce pozitivně projeví na vašem účtu za elektřinu. CrispZone Zásuvka CrispZone je ideální pro dlouhodobé skladování ovoce a zeleniny. Díky nízké teplotě a regulaci vlhkosti jsou potraviny dlouhodobě čerstvé a plné chuti. LED osvětlení LED osvětlení ve vnitřních prostorech lednice se stará o lepší orientaci v prostoru a rychlejší nalezení hledané potraviny. Snadné čištění Chladnička Gorenje RK6192EW4 je vybavena hladkou vnitřní stěnou, která se skvěle hodí pro rychlý a snadný úklid. Univerzální otevírání Nenechte se nijak omezovat otevíráním dvířek. Tento model nabízí možnost výběru mezi levým nebo pravým otevíráním dveří, proto je jen na vás, jakou variantu preferujete nebo jaké jsou vaše prostorové možnosti.Unikátní a oblíbený kus lze koupit v pohodě tady a teď na našem webu ve známé kategorii s mrazákem dole! Získejte ještě ostatní produkty ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od značky Gorenje. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Gorenje vám poskytuje prvotřídní zboží..

Tento levný kus Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje RK6192EXL4 pocházející od značky Gorenje jde sehnat zde nyní až neuvěřitelně levně. Nyní nakoupíte za 8 990 Kč.