Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK6202EW4

Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK6202EW4 Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK6202EW4 se stane nedílnou... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole
Značka: Gorenje
10 990 Kč
Více informací
Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK6202EW4 Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK6202EW4 se stane nedílnou...

Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK6202EW4 Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK6202EW4 se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do kategorie E, která vám ušetří vaše finance a životní prostředí. Celkový objem chladící části je 235 l a mrazák pojme 96 l, což poskytuje dostatečné místo pro uskladnění potravin. No Frost Plus Užitečná funkce No Frost Plus zabraňuje tvorbě námrazy v mrazničce, ale také v chladící části spotřebiče, čímž vám ušetří práci a čas. IonAir s MultiFlow 360° Technologie, která se stará o rovnoměrnou distribuci ionizovaného vzduchu, který je rozváděn pomocí 14 ventilačních otvorů. V každém rohu lednice bude konstantní chladný vzduch obohacen o ionty odstraňující nepříjemné pachy. FastFreeze Tato funkce mrazí čerstvě přidané potraviny při -24 °C, díky tomuto si zachovají své nutriční hodnoty, chuť a vůni v dlouhodobém horizontu. Po dvou dnech se vypne a přejde do běžného režimu chlazení. CrispZone Zásuvka CrispZone je ideální pro dlouhodobé skladování ovoce a zeleniny. Díky nízké teplotě a regulaci vlhkosti jsou potraviny čerstvé a plné chuti. EcoMode EcoMode se skvěle hodí, když odjíždíte na dovolenou nebo jste dlouhodobě mimo domov. Funkce se stará o efektivní zacházení s energií. AdaptTech Inteligentní systém chladničky byl vyvinut, aby sledoval frekvenci jejího využívání a vaše zvyky. Pomocí nepřetržité analýzy lednička vyhodnotí, jakým způsobem má nakládat s chladným vzduchem a teplotou, což vede ke snížení spotřeby energie a uchování potravin v perfektním stavu. LED osvětlení LED osvětlení ve vnitřních prostorech lednice se stará o lepší orientaci v prostoru a rychlejší nalezení hledané potraviny. Snadné čištění Chladnička Gorenje NRK6202EW4 je vybavena hladkou vnitřní stěnou, která se skvěle hodí pro rychlý a snadný úklid.
Kvalitní a oblíbený výrobek Kombinovaná lednice s mrazákem dole jde koupit jednoduše na našem webu zařazený v rubrice s mrazákem dole! Připravili jsme ostatní produkty z této oblíbené sekce za parádní cenu. To není vše, náš sortiment je ale široký! Podívejte se také na více produktů od výrobce Gorenje. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK6202EW4 od skvělého a známého výrobce Gorenje naleznete bezpečně online se slevou. Výhodně za cenu 10 990 Kč.