Kombinovaná lednice s mrazákem dole Electrolux LNC7ME34X1

Přizpůsobte si police dle svého Kombinovaná lednice s mrazákem Electrolux s kapacitou 244 l/94 l vám přináší dostatek prostoru... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole
Značka: Electrolux
17 991 Kč
Více informací
Přizpůsobte si police dle svého Kombinovaná lednice s mrazákem Electrolux s kapacitou 244 l/94 l vám přináší dostatek prostoru...

Přizpůsobte si police dle svého Kombinovaná lednice s mrazákem Electrolux s kapacitou 244 l/94 l vám přináší dostatek prostoru pro uchování velkého množství potravin pro celou rodinu. Lednici můžete pomocí praktického kontejnerového systému CustomFlex ve dveřích si můžete přizpůsobit police, spony či koše přesně podle svých potřeb. Vždy tak budete mít své potraviny po ruce. Jídlo čerstvé a svěží Oddělený systém chlazení vzduchu TwinTech udržuje potraviny ve vaší chladničce déle čerstvé. Cirkulace vzduchu probíhá v chadničce a mrazničce zvlášť, a tím se udržuje konstantní hladina vlhkosti a teploty. Potraviny jsou tak skladovány v dokonalém prostředí a chráněny proti vysychání. Uchovávání potravin s funkcí MultiFlow Potraviny se nejlépe uchovávají s funkcí MultiFlow. Naše technologie udržuje stabilní teplotu uvnitř vaší chladničky, která brání vysychání všech vašich přísad. Vytváří prostředí, které uchová potraviny chutné do vašeho dalšího nákupu. Zásuvka Extra Chill Uvnitř lednice naleznete také zásuvku Extra Chill. Tato zásuvka chrání kvalitu, chuť a čerstvost uzenin, ryb a sýrů. Díky nižší teplotě uvnitř zásuvky s aktivní cirkulací studeného vzduchu si tyto potraviny uchovají tu nejlepší kvalitu.
Tento diskontní výrobek Kombinovaná lednice s mrazákem lze pořídit právě teď na našich stránkách umístěný v sekci s mrazákem dole! Nyní si můžete koupit ještě podobné zboží ve zmiňované kategorii za super ceny! Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete více produktů značky Electrolux. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný kousek Kombinovaná lednice s mrazákem dole Electrolux LNC7ME34X1 od kvalitní společnosti Electrolux máte možnost sehnat právě nyní na našich stránkách levně. Aktuálně za 17 991 Kč.