Kombinovaná lednice s mrazákem dole Concept LK3360wh

Kombinovaná lednice Concept LK3360wh LED osvětlení LED osvětlení uvnitř spotřebiče zalištuje lepší orientaci v prostoru a poskytuje mnohem... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem
Značka: CONCEPT
9 024 Kč
Více informací
Kombinovaná lednice Concept LK3360wh LED osvětlení LED osvětlení uvnitř spotřebiče zalištuje lepší orientaci v prostoru a poskytuje mnohem...

Kombinovaná lednice Concept LK3360wh LED osvětlení LED osvětlení uvnitř spotřebiče zalištuje lepší orientaci v prostoru a poskytuje mnohem jasnější a bělejší barvu než tradiční žárovky. Navíc vás potěší jeho dlouhá životnost a úspornější provoz. Snadná obsluha Regulátor teploty v podobě otočného knoflíku najdete ve vnitřním prostoru chladničky. Umožňuje plynulé nastavení teploty, kterou vyžadujete. Nenáročná na prostor I přes skromnější rozměry, se kterými se lednice vejde i do menších kuchyní, nabízí celkový objem 204 l v chladicí části a mrazák pojme 91 l. Tím poskytuje dostatečné místo pro uskladnění potravin. Zaměnitelná strana dveří Využijte možnost změny směru otevírání dveří, které si nyní budete moci nastavit podle vlastních preferencí a prostorových možností. Lednice se dokonale přizpůsobí vaší kuchyni, ať už ji umístíte kamkoliv. Otevírání bez omezení K bezproblémovému vysunutí zásuvky uvnitř lednice stačí lednici otevřít do úhlu 90°. Díky tomuto se dá lednice umístit blízko ke stěně, a vy tak nebudete nijak limitováni nedostatečným rozsahem pro otevírání. Čerstvé potraviny Fresh zóna je prostor ve spodní části lednice, který se vyznačuje stabilní teplotou a optimální vlhkostí pro skladování potravin citlivých na náhlé změny okolních teplot nebo okolní vlhkosti. Díky tomu dochází až k 2násobnému prodloužení skladovací doby a až 3násobnému prodloužení čerstvosti uložených potravin.

Designový výrobek Kombinovaná lednice s mrazákem dole Concept LK3360wh od našeho známého výrobce CONCEPT snadno seženete již dnes za výhodné peníze. Za bezkonkureční cenu 9 024 Kč.