Kazetový radiomagnetofon TEAC W-1200, černý

Kazety jsou zase v módě Kazetový magnetofon TEAC W-1200 se dvěma kazetovými jednosměrnými doky s možností nahrávání karaoke z... více informací »
Kazetový radiomagnetofon TEAC W-1200
Značka: TEAC
11 990 Kč
Více informací
Kazety jsou zase v módě Kazetový magnetofon TEAC W-1200 se dvěma kazetovými jednosměrnými doky s možností nahrávání karaoke z...

Kazety jsou zase v módě Kazetový magnetofon TEAC W-1200 se dvěma kazetovými jednosměrnými doky s možností nahrávání karaoke z mikrofonu, digitálním výstupem USB a dalšími všestrannými funkcemi je kombinací výkonu a digitálního rozhraní. Nabízí nejen originální zvuk, ale také možnost karaoke a digitalizaci analogových kazet. Digitalizujte si svou sbírku kazet Přehrajte si své staré kazety a upravte si jejich tón a rychlost přehrávání podle sebe. Kromě toho můžete digitalizovat své kazety do počítače pomocí kabelu USB, což umožňuje archivaci vašich kazetových pásek. Potom si stačí vaše staré nahrávky pustit kdykoli a kdekoli prostřednictvím přehrávače nebo smartphonu. Klíčové vlastnosti Duální na sobě nezávislé kazetové doky pro REC / PLAY. Systém potlačení šumu během přehrávání pro ještě lepší hudební zážitek. Vstup mikrofonu pro karaoke. Nastavení výšek a opakování. Paralelní nahrávání pro záznam na dvě pásky současně. USB výstup pro digitální nahrávání na PC v kvalitě CD (48 kHz / 16-bit PCM). Dálkové ovládání na dvě baterie typu AAA.

Zlevněný kus Kazetový radiomagnetofon TEAC W-1200, černý od top značky TEAC jde nakoupit zrovna dneska levně. Akční ceny již od 11 990 Kč.