Kancelářská židle Antares SCOPE

Kancelářská židle Antares Scope Společnost Antares přišla na trh s inovativní kancelářskou židlí ukrývající se pod názvem Scope. Ta vám kromě... více informací »
Kancelářská židle Antares SCOPE
Značka: Antares
8 750 Kč
Více informací
Kancelářská židle Antares Scope Společnost Antares přišla na trh s inovativní kancelářskou židlí ukrývající se pod názvem Scope. Ta vám kromě...

Kancelářská židle Antares Scope Společnost Antares přišla na trh s inovativní kancelářskou židlí ukrývající se pod názvem Scope. Ta vám kromě elegantního vzhledu zajistí i potřebný komfort, který oceníte především při náročné práci a vy se tak budete moci plně soustředit. Kvalitní zpracování Kancelářské křeslo se pyšní skvělým zpracováním. Konstrukci na nylonové bázi pokrývá síťovina, jež zajistí vynikající prodyšnost. Jednoduše si nastavíte výšku a úhel sedáku. Dále si můžete libovolně seřídit pevné područky a opěrku hlavy, díky čemuž židle padne opravdu každému. Komfort a elegance Ta disponuje svou stabilní a pevnou konstrukcí. Snadno si nastavíte sílu protiváhy a bederní opěrka, jež vás ochrání před bolestí zad, je krásně polohovatelná, což vám zajistí pohodlí na nejvyšší možné úrovni. Křeslo se navíc chlubí svým elegantním a moderním vzhledem a stane se tak ideálním doplňkem do každé kanceláře či domácnosti.

Tento výjimečný kousek Kancelářská židle Antares SCOPE od skvělé a známé značky Antares jde koupit tady a teď ve výhodné akci! Zrovna nyní za cenu 8 750 Kč.