Kancelářská židle Antares Omnia Syn, PDH BN14

Kancelářská židle Antares Omnia Syn Kancelářská židle Omnia Syn od společnosti Antares je ideálním doplňkem do každé kanceláře nebo... více informací »
Kancelářská židle Antares Omnia
Značka: Antares
7 750 Kč
Více informací
Kancelářská židle Antares Omnia Syn Kancelářská židle Omnia Syn od společnosti Antares je ideálním doplňkem do každé kanceláře nebo...

Kancelářská židle Antares Omnia Syn Kancelářská židle Omnia Syn od společnosti Antares je ideálním doplňkem do každé kanceláře nebo domácnosti. Zajistí vám příjemně strávený čas při práci nebo ve volných chvílích a vy se tak budete cítit co nejpohodlněji. Dopřejte si komfort Kancelářské křeslo Omnia Syn je navrženo tak, aby zajistilo co největší komfort, neboť si vše nastavíte dle svých potřeb. Kromě nastavení výšky sedáku si jednoduše upravíte i výšku opěráku. Ten disponuje síťovinou, což oceníte především za horkých letních dnů a bederní výztuhou, jež vás ochrání před bolestmi zad. Elegantní zpracování Zpracování, jež je kvalitní a moderní, se firmě Antares opravdu povedlo. Sedák má totiž prošívané čalounění ze studené pěny. Ta se právě pyšní svými ortopedickými vlastnostmi a dokonalou stálostí a zajistí vám tak pohodlí. Navíc se kancelářská židle stane ideálním doplňkem do kanceláře či domácnosti.

Tento vynikající produkt Kancelářská židle Antares Omnia Syn, PDH BN14 od přední značky Antares snadno naleznete aktuálně opravdu výhodně! V akci za cenu 7 750 Kč.