Kancelářská židle Antares Ergohuman

Kancelářská židle Antares Ergohuman Společnost Antares přišla na trh s inovativní kancelářskou židlí ukrývající se pod názvem Ergohuman. Ta... více informací »
Kancelářská židle Antares Ergohuman
Značka: Antares
19 390 Kč
Více informací
Kancelářská židle Antares Ergohuman Společnost Antares přišla na trh s inovativní kancelářskou židlí ukrývající se pod názvem Ergohuman. Ta...

Kancelářská židle Antares Ergohuman Společnost Antares přišla na trh s inovativní kancelářskou židlí ukrývající se pod názvem Ergohuman. Ta vám kromě elegantního vzhledu zajistí i potřebný komfort, který oceníte především při náročné práci a vy se tak budete moci plně soustředit. Kvalitní zpracování Toto ergonomické kancelářské křeslo se pyšní skvělým zpracováním. Konstrukci pokrývá síťovina, jež zajistí vynikající prodyšnost. Jednoduše si nastavíte výšku a úhel sedáku. Dále si můžete libovolně seřídit pevné područky a opěrku hlavy, díky čemuž židle padne opravdu každému. Komfort a elegance Židle disponuje svou stabilní a pevnou konstrukcí. Snadno si nastavíte sílu protiváhy a bederní opěrka, jež vás ochrání před bolestí zad, je krásně polohovatelná, což vám zajistí pohodlí na nejvyšší možné úrovni. Křeslo se navíc chlubí svým elegantním a moderním vzhledem a stane se tak ideálním doplňkem do každé kanceláře či domácnosti.
Hodně žádaný produkt Kancelářská židle Antares Ergohuman máte možnost pořídit právě tu ve známé sekci notebooky! Vyberte si vyjímečné produkty z této známé sekce za výhodné peníze!

Exkluzivní produkt Kancelářská židle Antares Ergohuman od společnosti s dlouholetou tradicí Antares pohodlně získáte aktuálně na webu ve výprodejové akci! Právě lze objednat jen za 19 390 Kč.