Kancelářská kalkulačka Sharp EL-145TBL, solární napájení

Stolní kalkulačka Stolní kalkulačka SHARP EL-145TBL vám pomůže s matematickými výpočty. Kromě základních početních úkonů... více informací »
Kancelářská kalkulačka Sharp EL-145TBL
Značka: Sharp
332 Kč
Více informací
Stolní kalkulačka Stolní kalkulačka SHARP EL-145TBL vám pomůže s matematickými výpočty. Kromě základních početních úkonů...

Stolní kalkulačka Stolní kalkulačka SHARP EL-145TBL vám pomůže s matematickými výpočty. Kromě základních početních úkonů jistě oceníte i výpočet daně. Výsledky Vám poskytne 14místný LCD displej. Dlouhou výdrž zaručí kombinace baterky a využití solární energie. Velkou přidanou hodnotu této kalkulačky dává také nakloněný displej, díky kterému můžete provádět výpočty přehledně. Povedený produkt Kancelářská kalkulačka Sharp EL-145TBL, je k sehnání právě nyní tady a teď na našem webu umístěný v kategorii notebooky. Podívejte se na ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. To není vše, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce najdete více skvělých produktů od dodavatele Sharp. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný kus Kancelářská kalkulačka Sharp EL-145TBL, solární napájení od přední značky Sharp můžete sehnat právě za super peníze! Teď v akci 332 Kč.