Kamera do auta TrueCam M5 FullHD, GPS, WiFi, WDR, 150°

TrueCam M5 WiFi Jedno cvaknutí a je připravena. Autokamera TrueCam M5 WiFi zaujme rychlou a snadnou instalací pomocí vylepšeného... více informací »
Kamera do auta TrueCam
Značka: TrueCam
2 387 Kč
Více informací
TrueCam M5 WiFi Jedno cvaknutí a je připravena. Autokamera TrueCam M5 WiFi zaujme rychlou a snadnou instalací pomocí vylepšeného...

TrueCam M5 WiFi Jedno cvaknutí a je připravena. Autokamera TrueCam M5 WiFi zaujme rychlou a snadnou instalací pomocí vylepšeného magnetického držáku, špičková optika značky Sony vám umožní pořídit vysoce kvalitní záznamy ve Full HD rozlišení, parkovací režim ohlídá vaše zaparkované auto a díky zabudované Wi-Fi bude sdílení pořízených videí hračka. Záznamy plné detailů Mějte vždy v ruce přesvědčivý důkaz v případě nehody. Kamera do auta TrueCam M5 pořizuje záznamy ve vysoce kvalitním Full HD rozlišení s úhlem záběru 150° a ve 30 snímcích za vteřinu, které detailně vykreslí důležité objekty jako SPZ a vy tak dostanete spolehlivý důkaz o viníkovi nehody. Díky použití úplně nového snímače Sony Starvis dosahuje kamera vysoce kvalitních záznamů nejen ve dne, ale i v noci, k čemuž výrazně přispívá i funkce WDR. Neuvěřitelně rychlá instalace Hledáte kameru, která je ve vteřině připravena nahrávat a po zaparkování si ji můžete stejně snadno vzít s sebou? TrueCam M5 se chlubí nejrychlejší instalací ze všech autokamer na trhu. Díky magnetickému držáku ji lehce připevníte a zásluhou speciální nové zarážky zůstane vždy pevně na svém místě. Magnetem je vybaven také objektiv pro nacvaknutí doplňkového polarizačního filtru. Snadné sdílení přes Wi-Fi Sdílejte pořízené záznamy rychle a snadno do svého chytrého telefonu prostřednictvím bezdrátového připojení Wi-Fi. Stačí pár klepnutí a pořízené záznamy si můžete prohlížet v aplikaci ve svém chytrém telefonu. Pořádná výbava TrueCam M5 oplývá všemi funkcemi, které jsou důležité pro vaši bezpečnost a ochranu. Díky automatickému zapnutí kamera začne po nastartování vozu sama nahrávat, záznam do smyčky automaticky maže nejstarší nepotřebné záznamy, G-senzor v případě nehody uzamkne záznam proti přepsání a zaparkované auto vám ohlídá parkovací režim, který rozpozná pohyb kolem vašeho vozu a spustí nahrávání. Kompaktní a nenápadná Kamera zaujme velice kompaktním provedením, díky kterému vám nikdy nebude bránit ve výhledu z vozidla a se svou matně černou barvou navíc působí tak nenápadně, že si ji kolemjdoucí jen těžko všimne. Snadné ovládání pak zajišťuje skvěle čitelný 2“ displej na zadní straně, na kterém si můžete přehrát vaše záznamy a upravovat nastavení. Díky českému menu zvládne obsluhovat kameru i začátečník. Spolehlivost a delší životnost Na rozdíl od ostatních kamer využívá TrueCam M5 na místo baterie superkondenzátor, který mnohem lépe zvládá změny teplot, je spolehlivější, bezpečnější a navíc vydrží mnohem delší dobu. Tento velmi oblíbený produkt Kamera do auta TrueCam M5 FullHD, GPS, WiFi, WDR, 150° lze nakoupit bezprostředně tady na stránkách v oblíbené sekci audio! Vyberte si vyjímečné produkty ve zmíněné rubrice z pohodlí domova!

Hodně žádaný produkt Kamera do auta TrueCam M5 FullHD, GPS, WiFi, WDR, 150° od naší známé značky TrueCam je k sehnání právě teď v nabídce za zcela nejnižší cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 2 387 Kč.