Kamera do auta TrueCam H7 2.5K, GPS, WiFi, WDR, 140°

Kamera do auta TrueCam H7 nemá žádný displej, díky tomu je neskutečně malá a tím dokonale nenápadná. Nabídne vám špičkový... více informací »
Kamera do auta TrueCam H7
Značka: TrueCam
3 490 Kč
Více informací
Kamera do auta TrueCam H7 nemá žádný displej, díky tomu je neskutečně malá a tím dokonale nenápadná. Nabídne vám špičkový...

Kamera do auta TrueCam H7 nemá žádný displej, díky tomu je neskutečně malá a tím dokonale nenápadná. Nabídne vám špičkový obraz a spoustu chytrých funkcí. O veškeré ovládání se postará váš mobilní telefon společně s mobilní aplikací. Nastavení kamery TrueCam H7 bude tak otázka několika málo vteřin. Mějte důkaz ve svých rukou Kamera dokáže zachytit špičkové záběry v rozlišení 2,5k a tím vám krýt záda ve městě, ale i na venkově. Výsledkem jsou vždy dokonale čitelné záznamy obsahující důležité detaily jako SPZ nebo obličeje ostatních řidičů a chodců. Ideální rozměry Díky svým malým rozměrům můžete autokameru TrueCam H7 jednoduše připevnit na zpětné zrcátko nebo i na horní hranu čelního skla. Jednoduché nastavení K nastavení kamery vám stačí mobilní telefon společně s nainstalovanou aplikací, která je v češtině. V aplikaci pak jednoduše upravíte způsoby nahrávání nebo shlédnete právě natočené video. Už žádné překvapení Nenechte se překvapit nečekanými pokutami za nepatrné překročení rychlosti. Autokamera TrueCam H7 má díky zabudované GPS dokonalý přehled o všech statických radarech z více než 40 tisíc míst po celé Evropě. Zlevněný kus lze zakoupit mimo jiné tady na webu v sekci audio. Nyní získáte další zboží ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu. Věhlasný dodavatel TrueCam dlouhodobě prodává vysoce kvalitní zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! U nás nabízíme více, podívejte se také na další kvalitní produkty od výrobce TrueCam. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní kus Kamera do auta TrueCam H7 2.5K, GPS, WiFi, WDR, 140° od top značky TrueCam můžete najít nyní téměř zdarma. Nyní získáte od 3 490 Kč.