Kamera do auta Navitel R400 FullHD, 120°

Navitel R400 NV Kvalitní záznamy a noční vidění Pořiďte si špičkové záznamy ze svých cest ve dne, v noci s autokamerou Navitel... více informací »
Kamera do auta Navitel R400
Značka: Navitel
1 290 Kč
Více informací
Navitel R400 NV Kvalitní záznamy a noční vidění Pořiďte si špičkové záznamy ze svých cest ve dne, v noci s autokamerou Navitel...

Navitel R400 NV Kvalitní záznamy a noční vidění Pořiďte si špičkové záznamy ze svých cest ve dne, v noci s autokamerou Navitel R400 NV. Díky vysoce kvalitnímu Full HD rozlišení při rychlosti 30 snímků za sekundu zaznamenáte na svých cestách každý detail, noční vidění zajišťuje skvělý obraz i při slabém osvětlení a parkovací režim pohlídá vaše zaparkované auto. Špičková kvalita záznamů i v noci Na záběrech ze svých cest nyní rozpoznáte každý detail. Špičkový senzor GC2363 a 4vrstvá skleněná čočka umožňují zaznamenávat vysoce kvalitní záběry ve Full HD rozlišení (1920 x 1080 px) s rychlostí 30 fps s panoramatickým úhlem záběru 120°, takže zaznamená nejen to, co se děje před vámi, ale i na vedlejších pruzích nebo krajnici. Noční vidění pomůže především v noci nebo při slabém osvětlení. Nahrávání do smyčky Kodek H.264 zajišťuje, že pořízené záznamy budou navzdory své kvalitě zabírat díky malé velikosti souborů co nejméně prostoru. Záznamy se nahrávají v cyklickém režimu bez nutnosti ručního mazání starých záběrů a ukládají se na micro SD kartu o velikosti až 64 GB (není součástí balení). Jako bonus licence Navitel Navigator Pokud si pořídíte autokameru, dostanete jako dárek poukaz s 12měsíčním licenčním klíčem, umožňujícím instalaci aplikace Navitel Navigator s mapami 43 evropských zemí, Ruska nebo Ukrajiny. Hodně povedený produkt jde pořídit bezprostředně tu na našem webu v oblíbené kategorii audio! Nyní pořídíte akční produkty ve zmíněné kategorii za super peníze! To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete další skvělé produkty od výrobce Navitel. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný kus Kamera do auta Navitel R400 FullHD, 120° od výrobce Navitel jednoduše seženete u nás nyní v akci. Produkt momentálně prodáváme za 1 290 Kč.