Kamera do auta Navitel MR150 FullHD, 120°

Navitel MR150 NV Autokamera ve zpětném zrcátku Chytré zpětné zrcátko, které zároveň funguje i jako autokamera. Navitel MR150 NV... více informací »
Kamera do auta Navitel
Značka: Navitel
1 390 Kč
Více informací
Navitel MR150 NV Autokamera ve zpětném zrcátku Chytré zpětné zrcátko, které zároveň funguje i jako autokamera. Navitel MR150 NV...

Navitel MR150 NV Autokamera ve zpětném zrcátku Chytré zpětné zrcátko, které zároveň funguje i jako autokamera. Navitel MR150 NV je praktické řešení pro každého řidiče, který hodlá zaznamenávat videa své cesty a přitom nechce mít omezen výhled z vozu. Pořizujte vysoce kvalitní záznamy ve Full HD rozlišení (1920 x 1080 px) s pomocí senzoru SC2363 a 4 skleněných čoček nejen ve dne, ale díky nočnímu vidění i za tmy a zhoršené viditelnosti. Stylová a praktická autokamera Autokamera v zrcátku MR150 představuje stylové řešení pro vaši bezpečnost. Nejen, že zaznamená vše, co se děje před vaším vozem, ale současně umožňuje dokonalý přehled nad pořízenými záběry na velkém 4,5“ IPS displeji přímo v zrcátku a podporuje microSD karty o velikosti až 64 GB. Nárazový G-senzor Mějte v případě nehody v ruce důkazy o viníkovi. Nárazový G-senzor ve chvíli, kdy zaznamená náraz nebo prudkou změnu směru, uzamkne pořízený záznam proti přepsání a vy jej budete moci využít jako důkaz pro případné vyšetřování. Pokud je autokamera připojena k nabíječce, spustí se nahrávání automaticky po spuštění motoru. Jako bonus licence Navitel Navigator Pokud si pořídíte autokameru, dostanete jako dárek poukaz s 12měsíčním licenčním klíčem, umožňujícím instalaci aplikace Navitel Navigator s mapami 43 evropských zemí, Ruska nebo Ukrajiny. Neodolatelný výrobek Kamera do auta Navitel MR150 FullHD, 120° lze nakoupit bez problémů tady na webu umístěný v rubrice audio! Nyní koupíte akční zboží z této populární sekce za internetové ceny. Věhlasná značka Navitel pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní produkty To ale ovšem není vše, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty značky Navitel. Najdete je níže na této stránce.

Výjimečný výrobek Kamera do auta Navitel MR150 FullHD, 120° od společnosti s dlouholetou tradicí Navitel snadno pořídíte právě za výhodnou cenu! Nyní nakoupíte za 1 390 Kč.