Kamera do auta Navitel CR900 FullHD, GPS, 120°

Navitel CR900 Nahrávejte svoje cesty v nejvyšší kvalitě Pořizujte záznamy svých cest ve špičkové obrazové kvalitě s kompaktní... více informací »
Kamera do auta Navitel CR900
Značka: Navitel
1 190 Kč
Více informací
Navitel CR900 Nahrávejte svoje cesty v nejvyšší kvalitě Pořizujte záznamy svých cest ve špičkové obrazové kvalitě s kompaktní...

Navitel CR900 Nahrávejte svoje cesty v nejvyšší kvalitě Pořizujte záznamy svých cest ve špičkové obrazové kvalitě s kompaktní autokamerou Navitel CR900. Kamera do auta vybavená špičkovým optickým senzorem Sony Exmor vám umožní nahrávat videa ve skvělém Full HD rozlišení, parkovací režim pohlídá vaše zaparkované auto a nárazový G-senzor v případě nehody uzamkne záznam proti přepsání. Špičkový optický senzor Autokamera Navitel CR900 využívá k nahrávání vysoce výkonný optický senzor Sony Exmor, s jehož pomocí zvládá vytvářet dokonale ostrá videa ve Full HD rozlišení s rychlostí 30 snímků za sekundu. Disponuje navíc širokým úhlem záběru 120° a nahrávaná videa se ukládají na microSD kartu o kapacitě až 64 GB (není součástí balení). Parkovací režim Nedělejte si starosti o svůj zaparkovaný vůz. Díky pokročilému parkovacímu režimu je kamera schopna detekovat pohyb v zorném poli a začít pořizovat záznam, i když je auto zaparkované. Pokud navíc kameru necháte připojenou k napájení, po nastartování vozu začne automaticky nahrávat. Nárazový G-senzor Nikdy nevíte, co se na cestách může přihodit. Pro každý případ obsahuje autokamera nárazový G-senzor, jenž v případě nehody nebo prudké změny pohybu uzamkne pořízený záznam proti přepsání a vy tak budete mít v rukou důkaz o viníkovi. Jako bonus licence Navitel Navigator Pokud si pořídíte autokameru, dostanete jako dárek poukaz s 12měsíčním licenčním klíčem, umožňujícím instalaci aplikace Navitel Navigator s mapami 43 evropských zemí, Ruska nebo Ukrajiny. Tento kvalitní a levný produkt máte možnost koupit ještě tu v rubrice audio! Nyní si můžete koupit podobné výrobky z naší rubriky za outletovou cenu!

Oblíbený a kvalitní kousek Kamera do auta Navitel CR900 FullHD, GPS, 120° originál od značky Navitel máte možnost koupit právě nyní na našich stránkách skutečně levně. V akci od 1 190 Kč.