Kamera do auta Mio MiVue C540 FullHD, 130°

Kamera do auta Mio MiVue C540 Pořizujte záznamy vašich cest ve skvělém Full HD rozlišení pomocí kompaktní autokamery Mio MiVue... více informací »
Kamera do auta Mio
Značka: Mio
1 649 Kč
Více informací
Kamera do auta Mio MiVue C540 Pořizujte záznamy vašich cest ve skvělém Full HD rozlišení pomocí kompaktní autokamery Mio MiVue...

Kamera do auta Mio MiVue C540 Pořizujte záznamy vašich cest ve skvělém Full HD rozlišení pomocí kompaktní autokamery Mio MiVue C540. Vysoce kvalitní snímač Sony zaznamená dokonale ostré detaily cest včetně SPZ vozidel ve dne i v noci, G-Senzor v případě potřeby uzamkne záznam proti přepsání a parkovací režim ohlídá vaše auto během vaší nepřítomnosti. Vysoká kvalita záznamu Zásluhou kvalitního snímače značky Sony rozpoznáte na pořízených záznamech ty nejmenší detaily i za špatných světelných podmínek. Kamera nahrává video ve vysokém Full HD rozlišení při 30 snímcích za sekundu, se zorným úhlem 130°. Díky tomu dostanete vysoce detailní videa se špičkovým kontrastem a jasnými a bohatými barvami. Sledování pohybu pomocí G-senzoru Ani v nouzi vás kamera C540 nenechá na holičkách. Vestavěný tříosý G-senzor dokáže registrovat náhlou změnu pohybu a střet a automaticky uzamknout záznam proti přepsání. Parkovací režim K velice častému poškození dochází u zaparkovaných vozidel. Proto je autokamera MiVue C540 vybavena parkovacím režimem, který dokáže na základě detekce pohybu před vozidlem aktivovat a nahrát video, díky čemuž budete mít důkaz, aniž byste seděli uvnitř. Vyžaduje trvalé napájení například prostřednictvím Smartbox, který lze dokoupit samostatně. Snadná instalace Žádné složité nastavování. Autokamera MiVue C540 nabízí jednoduchou instalaci, kterou zvládne i začátečník. Stačí vložit SD kartu, připojit kameru ke zdroji napájení v autě a po nastartování motoru se automaticky spustí nahrávání.

Tento exkluzivní produkt Kamera do auta Mio MiVue C540 FullHD, 130° od spolehlivého výrobce Mio je k získání v naší online nabídce za rozumné peníze! K sehnání zrovna v akci za 1 649 Kč.