Kabel WG USB-C, 2m, ECO

Datový kabel Winner Group Nabíjejte svůj mobilní telefon nebo přenášejte data s pomocí datového kabelu Winner Group, který je díky svému... více informací »
Kabel WG USB-C
Značka: Winner Group
269 Kč
Více informací
Datový kabel Winner Group Nabíjejte svůj mobilní telefon nebo přenášejte data s pomocí datového kabelu Winner Group, který je díky svému...

Datový kabel Winner Group Nabíjejte svůj mobilní telefon nebo přenášejte data s pomocí datového kabelu Winner Group, který je díky svému ekologickému provedení z konopí zároveň šetrný k životnímu prostředí. Stylový konopný kabel o délce 2 metry je se svými koncovkami USB a USB Type-C kompatibilní se širokou škálou zařízení. Ekologicky šetrné provedení Protože zejména v dnešní době je důležité myslet na životní prostředí, přichází společnost Winner Group s datovým kabelem vyrobeným z ekologických materiálů včetně konopí. Nejenže tak můžete dobíjet váš mobilní telefon, ale současně budete šetřit přírodu. Současné nabíjení i přenos dat Kabel Winner Group podporuje nejen nabíjení a přenášení dat mezi vašimi chytrými zařízeními, ale zvládne i obě činnosti současně. Může tak s jeho pomocí například nabíjet váš mobilní telefon a současně přenášet důležité soubory.

Tento designový produkt Kabel WG USB-C, 2m, ECO od výrobce se zárukou kvality Winner Group naleznete tady a teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní nakoupíte za 269 Kč.