Kabel Aligator Lightning na USB, 2A, 1m, červená

Nabíjejte a synchronizujte svůj iPhone Nabíjejte svůj iPhone s pomocí jednoduchého a spolehlivého Lightning/USB kabelu Aligator s... více informací »
Kabel Aligator Lightning na
Značka: Aligator
161 Kč
Více informací
Nabíjejte a synchronizujte svůj iPhone Nabíjejte svůj iPhone s pomocí jednoduchého a spolehlivého Lightning/USB kabelu Aligator s...

Nabíjejte a synchronizujte svůj iPhone Nabíjejte svůj iPhone s pomocí jednoduchého a spolehlivého Lightning/USB kabelu Aligator s délkou 1 metr v červené barvě. Slouží také pro synchronizaci dat po připojení iPhonu k USB portu vašeho počítače Mac nebo PC. Kabel je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, díky čemuž se ani po dlouhém používání neláme. Vlastnosti: Délka: 1 metr Materiál: odolné nylonové opletení kabelu Možnost rychlého nabíjení 2A Stahovací pásek Nalepovací organizér Kvalitní a žádaný výrobek Kabel Aligator Lightning na je k dispozici mimo jiné tady u nás v oblíbené sekci pro mobily! Nyní můžete koupit podobné výrobky ve zmiňované kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu! Oblíbený výrobce Aligator má k dispozici špičkové zboží U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další zboží od výrobce Aligator. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Kabel Aligator Lightning na USB, 2A, 1m, červená od kvalitní značky Aligator snadno získáte na našich stránkách nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně za cenu 161 Kč.