Jednodveřová lednice s mrazákem Gorenje RB491PW

Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RB491PW Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RB491PW se stane nedílnou... více informací »
Jednodveřová lednice s mrazákem
Značka: Gorenje
4 990 Kč
Více informací
Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RB491PW Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RB491PW se stane nedílnou...

Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RB491PW Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RB491PW se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do kategorie F, která ušetří vaše finance a životní prostředí. Celkový objem chladící části je 105 l a mrazák pojme 14 l. V případě výpadku proudu či nečekané poruše je akumulační doba spotřebiče 15 hodin. Maximální hlučnost chladničky dosahuje 40 dB, které vás nebudou nijak vyrušovat. Vnitřní uspořádání Vnitřní vybavení se skládá z 1 nastavitelné sklené police, 3 poliček ve dveřích chladničky a zásuvky vhodné pro uchovávání ovoce a zeleniny. Mraznička obsahuje odolnou plastovou nádobku na led, díky které budete mít kostky ledu vždy připravené k použití. LED osvětlení Lednice je vybavena LED osvětlením, díky kterému se budete v lednici lépe orientovat a během chvíle naleznete hledané potraviny.
Tento nejprodávanější produkt Jednodveřová lednice s mrazákem Gorenje RB491PW máte možnost získat bez problémů na webu ve známé kategorii bílé. Vyhledejte si ostatní produkty ve zmiňované sekci za zcela nejnižší cenu. Oblíbená značka Gorenje pro vás vyrábí vynikající produkty se zárukou!

Hodně žádaný produkt Jednodveřová lednice s mrazákem Gorenje RB491PW od značky se skvělou pověstí Gorenje pohodlně nakoupíte v aktuální nabídce za výprodejovou cenu! Právě teď jen za 4 990 Kč.