Jednodveřová lednice s mrazákem Gorenje RB391PW4

Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RB391PW4 Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RB391PW4 se stane nedílnou... více informací »
Jednodveřová lednice s mrazákem Gorenje
Značka: Gorenje
4 490 Kč
Více informací
Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RB391PW4 Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RB391PW4 se stane nedílnou...

Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RB391PW4 Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RB391PW4 se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do kategorie F, která ušetří vaše finance a životní prostředí. Celkový objem chladící části je 86 l a mrazák pojme 10 l. V případě výpadku proudu či nečekané poruše je akumulační doba spotřebiče 12 hodin. Maximální hlučnost chladničky dosahuje 39 dB, které vás nebudou nijak vyrušovat. Vnitřní uspořádání Vnitřní vybavení se skládá z 1 nastavitelné sklené police, 3 poliček ve dveřích chladničky a zásuvky vhodné pro uchovávání ovoce a zeleniny. Mraznička obsahuje odolnou plastovou nádobku na led, díky které budete mít kostky ledu vždy připravené k použití. LED osvětlení Lednice je vybavena LED osvětlením, díky kterému se budete v lednici lépe orientovat a během chvíle naleznete hledané potraviny. Zcela unikátní produkt Jednodveřová lednice s mrazákem dostanete přímo tady u nás v populární rubrice jednodveřové s mrazákem. Nyní můžete najít ještě jiné kousky z této oblíbené kategorie za příznivou cenu. Nebojte, máme toho více, mrkněte také na další vybrané kousky od dodavatele Gorenje. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Gorenje nabízí velmi kvalitní produkty . Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Tento velmi žádaný výrobek Jednodveřová lednice s mrazákem Gorenje RB391PW4 od skvělé a známé značky Gorenje lze sehnat aktuálně na webu opravdu levně. Právě lze objednat jen za 4 490 Kč.