Jednodveřová lednice s mrazákem Concept LTR4355bcr

Jednodveřová retro chladnička Concept LTR4355bcr Máte rádi retro styl a přizpůsobujete mu i vzhled vašeho domova? Hledáte výkonnou chladničku,... více informací »
Jednodveřová lednice s mrazákem Concept
Značka: CONCEPT
7 599 Kč
Více informací
Jednodveřová retro chladnička Concept LTR4355bcr Máte rádi retro styl a přizpůsobujete mu i vzhled vašeho domova? Hledáte výkonnou chladničku,...

Jednodveřová retro chladnička Concept LTR4355bcr Máte rádi retro styl a přizpůsobujete mu i vzhled vašeho domova? Hledáte výkonnou chladničku, která zapadne do rustikálně laděného interiéru? Pak by vám mohla padnout do oka právě tato jednodveřová lednice s mrazákem značky Concept, která se stane nedílnou součástí vaší domácnosti, chaty nebo studentského bytu. Lednice se také pyšní úsporným provozem, který ji řadí do energetické třídy F, a nízkou hlučností pouhých 41 dB. LED osvětlení LED osvětlení uvnitř spotřebiče zalištuje lepší orientaci v prostoru a poskytuje mnohem jasnější a bělejší barvu než tradiční žárovky. Navíc vás potěší jeho dlouhá životnost a úspornější provoz. Velký objem S touto lednicí můžete využít ke skladování potravin celkem 118 litrů objemu. Z toho 106 l je vyhrazeno pro běžné chlazení a zbývajících 12 litrů připadá na mrazničku. Ve dvířkách najdete 3 přihrádky na uložení drobných potravin a nápojů. Manuální ovládání Ve vnitřním prostoru najdete manuální regulátor teploty, kterou jednoduše nastavíte s pomocí otočného knoflíku.

Zajímavý výrobek Jednodveřová lednice s mrazákem Concept LTR4355bcr od výrobce s dlouholetou historií CONCEPT získáte právě teď v naší nabídce pořád výhodně. Právě teď jen za 7 599 Kč.