Jednodveřová lednice s mrazákem Amica VJ 12313 W

Kombinovaná chladnička Amica VJ 12313 W Kombinovaná chladnička Amica VJ 12313 W se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. K... více informací »
Jednodveřová lednice s mrazákem Amica VJ 12313
Značka: Amica
5 999 Kč
Více informací
Kombinovaná chladnička Amica VJ 12313 W Kombinovaná chladnička Amica VJ 12313 W se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. K...

Kombinovaná chladnička Amica VJ 12313 W Kombinovaná chladnička Amica VJ 12313 W se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. K dispozici nabídne prostory o objemu 138 l v chladící části s do mrazáku se vejde 24 l. Univerzální dvířka Nenechte se nijak omezovat otevíráním dvířek. Tento model nabízí možnost výběru mezi levým nebo pravým otevíráním dveří, proto je jen na vás, jakou variantu preferujete nebo, jaké jsou vaše prostorové možnosti. Mechanické ovládání Zcela intuitivní a jednoduché ovládání je zajištěno ovládacím knoflíkem, umístěným uvnitř chladničky, s jehož pomocí zcela bez problémů rychle nastavíte požadovanou teplotu. Automatické rozmrazování Chladnička nabízí automatické rozmrazování, čímž vám ušetří práci a zejména čas, který byste museli věnovat manuálnímu rozmrazování. Safety Glass Nemusíte se bát vložit na police i těžké hrnce s jídlem jelikož jsou vybaveny speciálním Safety Glass, které vydrží i velký nápor hmotnosti. Variabilní vnitřní prostory Přizpůsobte si lednici přesně podle vašich individuálních potřeb a preferencí. Chladnička je vybavena variabilními policemi a přihrádkami, s nimiž můžete manipulovat a využít maximální množství prostoru.

Tento oblíbený produkt Jednodveřová lednice s mrazákem Amica VJ 12313 W od oblíbené značky se zárukou kvality Amica seženete ještě dnes ve výhodné akci! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 5 999 Kč.